Katie Price: 5 dzieci to mało

Świat jeszcze nie zdążył oswoić się z myślą, że Katie Price po raz 5 zostanie mamą, a ona już planuje kolejne ciąże. W rozmowie z magazynem Now 35 letnia celebrytka wyznaje, że po 40 chciałaby mieć jeszcze przynajmniej jedno dziecko.

Katie Price najwyraźniej stara się o tytuł "super mamy". Ma już czwórkę dzieci, których ojcami jest 3 rożnych partnerów, a kilka dni temu ogłosiła, że spodziewa się kolejnej pociechy. Jak mówiła w rozmowie z magazynem Now nie przypuszczała, że zajdzie w ciąże zaledwie 3 miesiące po urodzeniu poprzedniego dziecka. Żartowała nawet, że "wystarczy na nią spojrzeć i już jest w ciąży."

Reklama

Aktorka, mimo że jak twierdzi "Jest niesamowicie szczęśliwa, że znowu będzie mamą", po porodzie chce dać swojemu ciału odpocząć. "Po tym dziecku chcę mieć 5 lat spokoju, żeby moje biedne ciało odzyskało swoje kształty" - mówiła dziennikarzom - " Chcę pokazać na co mnie stać, bo już dawno nie oglądaliście mnie w formie."

Czy to oznacza, że już koniec z powiększaniem rodziny? "W żadnym wypadku" - mówi Katie - "W przyszłości chcę mieć więcej dzieci! Koło czterdziestki zamierzam znowu zacząć rodzić. "

Jeszcze w marcu Katie ucinała spekulacje o kolejnej ciąży mówiąc: "ostatnie czego mi trzeba to kolejny krzyczący dzieciak." Zadziwiające jak instynkt macierzyński zmienia człowieka.

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje