Reklama

Reklama

Katie Price chce stworzyć test ciążowy wielokrotnego użytku

37-letnia gwiazda, która ma piątkę dzieci z trzema różnymi mężczyznami, zażartowała, że chciałaby stworzyć test ciążowy, który mogłaby wielokrotnie używać, aby wiedzieć, czy jest w ciąży.

Według niej jest to lepsze rozwiązanie niż wydawanie ogromnych sum pieniędzy na kupowanie testu za każdym razem, gdy spóźnia się jej okres.

Podczas programu "Loose Women" (18.03.2016) powiedziała:

 - To dobry pomysł. Powinnam stworzyć test ciążowy wielokrotnego użytku zamiast wydawać dziesięć funtów na każdy kolejny. Może wtedy nie miałabym już więcej dzieci.

Katie chwaliła się swoim planem, ale potem zawstydziła ją inna uczestniczka dyskusji - Andrea McLean - która zasugerowała, że lepiej byłoby, gdyby zaczęła się zabezpieczać.

Katie zaczerwieniła się, gdy kobieta zażartowała:  - Ty nie potrzebujesz testu ciążowego tylko prezerwatyw.

Katie jest matką Harvey'a (13 l.), którego ojcem jest Dwight Yorke, Juniora (10 l.) i Princess (7 l.), których ojcem jest jej były mąż Peter Andre oraz Jetta (2 l.) i Bunny (19 mies.), których ojcem jest jej obecny mąż Kieran Hayler. Mimo tak licznej gromadki gwiazda nie ukrywa, że chciałaby mieć więcej dzieci.

Wyznała:  - Chcę próbować, aż lekarz powie, że nie mogę mieć już więcej dzieci. Chciałabym znów mieć noworodka. Nienawidzę być w ciąży, ale chcę mieć więcej dzieci.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje