Reklama

Reklama

Katy Perry: Chcę mieć dziecko, ale nie chcę faceta

Bycie singielką nie jest dla Katy Perry przeszkodą w byciu matką. Jak wyznała w wywiadzie dla magazynu Rolling Stone, dojrzała już do posiadania dzieci.

Na początku tego roku Katy Perry rozstała się z Johnem Mayerem. Potem przeżyła krótki romans z muzykiem o pseudonimie Diplo. Teraz próbuje ułożyć sobie życie jako singielka i jak wyznaje w rozmowie z dziennikarzami magazynu Rolling Stone ma już plany na najbliższe pięć lat. Na liście "rzeczy do zrobienia", pojawiło się między innymi dziecko.

Reklama

"Chciałbym mieć dziecko i nieważne w jaki sposób zajdę w ciążę" - powiedziała Perry w wywiadzie.

 "Chcę zajść w ciążę we właściwym czasie. Może uda się to w ciągu najbliższych  pięciu lat. Chciałaby  urodzić  w okresie, gdy będę mogła skupić się na wychowywaniu  dziecka w stu procentach" - tłumaczyła Perry.

W wywiadzie Perry wyznała również, że nie potrzebuje mężczyzny, który miałby wspierać ją i pomagać w wychowaniu dziecka. "Nie potrzebuję faceta" - mówiła Perry. "Jest rok 2014! Żyjemy w świecie przyszłości. Nie jestem wrogiem mężczyzn, lubię ich, jednak uważam, że jeśli ktoś chce być matką, a nie ma partnera nie znajduje się w sytuacji bez wyjścia" - tłumaczyła.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje