Reklama

Reklama

Keira Knightley była zachwycona swoim ciałem podczas ciąży

Aktorka znana z filmu "Piraci z Karaibów" w maju urodziła swoje pierwsze dziecko - córkę, którą nazwała Edie - i była zachwycona swoją przemianą oraz tym, jak dobrze ona i jej mąż James Righton (31 l.) - muzyk z zespołu Klaxons - radzą sobie odkąd zostali rodzicami.

- Kobiety nienawidzą niektórych części swojego ciała. Przechodzą przez okresy, gdy patrzą w lustro i myślą: Gdybym tylko miała inne nogi, ręce itd. Natomiast podczas ciąży i karmienia piersią myślisz: Moje ciało jest wspaniałe i już nigdy nie będę na nie narzekać, ponieważ to wszystko dzięki niemu. To niesamowite - mówiła Knightley.

Keira, która była w zaawansowanej ciąży z Ediem w marcu, gdy skończyła 30 lat, wyznała, że czuje wszechogarniającą miłość do swojej trzymiesięcznej córki.

W rozmowie z magazynem "Elle" powiedziała: - Miłość do dziecka jest czymś zadziwiającym. Jest ona wrodzona. To niesamowite, że można w ogóle nie spać, a mimo to funkcjonować. Nie jest to przyjemne i muszę przyznać, że nie spodziewałam się, że będę w stanie funkcjonować w taki sposób przez tak długi czas.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy