Reklama

Reklama

Kelly Clarkson zdradziła intymny szczegół ze swojego życia

Amerykańska piosenkarka i aktorka słynie głównie z fenomenalnego głosu i częstych wahań wagi. Teraz do zestawu znaków szczególnych Kelly Clarkson dojdą wyznania na temat życia erotycznego. Gwiazda ujawniła bowiem, jak często uprawia seks.

30-letnia gwiazda, która od lat prowadzi własny program w telewizji, miała niedawno okazję się przekonać, jak to jest, kiedy to nie ona przepytuje gości, ale sama jest przepytywana. 26 grudnia, podczas krótkiej rozmowy z trakcie przerwy reklamowej, Brynn Cartelli zadała jej na pozór niewinne pytanie. Co jest ostatnią rzeczą, jaką robi przed snem?

- Jako że przez wiele lat prowadziłam życie singielki, a teraz mieszkam z mężem Brandonem Blackstockiem, przed snem... robię głównie dzieci - odpowiedziała Clarkson, wybuchając śmiechem. Widząc, że wprawiła wszystkich w osłupienie, Kelly dodała. - A że mam dzieci, jasnym jest to, że w tej dyscyplinie odnoszę pewne sukcesy - błyskotliwie spuentowała.

Reklama

Autorka takiego hitu jak "Stronger" jest mamą dwójki kilkuletnich dzieci. W 2018 roku publicznie oświadczyła, że zamierza podwiązać jajowody, bo nie chciała już więcej mieć dzieci. Dwie ciąże, jak sama przyznaje, były dla niej niszczącym doświadczeniem. Ostatnia deklaracja celebrytki zdaje się przekonywać, że jej decyzja o podwiązaniu jajowodów pozostała na etapie planów.PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Kelly Clarkson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje