Reklama

Reklama

Kelly Osbourne ma nowego chłopaka?

Prawdopodobnie spotyka się z piosenkarzem country?

Mówi się, że 31-letnia gwiazda romansuje z amerykańskim przystojniakiem Dustinem Lynchem. Para poznała się w zeszły weekend na Stagecoach Festival w Indio, w Kalifornii.

W rozmowie z "Us Weekly" źródło podało:  - Między nimi zaiskrzyło. Kelly uważa, że on jest uroczy. Dustin i Kelly poznali się na festiwalu Stagecoach, a ona jest fanką jego muzyki. Przyjaźnią się.

Plotki o romansie pary pojawiły się po tym, jak na początku tego tygodnia Kelly zamieściła w Internecie zdjęcie z Dustinem zza kulis festiwalu, które podpisała: "Dziękuję @dustinlynchmusic i wszystkim z twojej ekipy, którzy traktowali mnie jak członka rodziny! #stagecoach"

Jeśli piękna Brytyjka rzeczywiście spotyka się z piosenkarzem country, będzie to pierwszy publiczny związek gwiazdy od czasów, gdy w 2014 roku plotkowano o jej związku z australijskim didżejem - Didierem Cohenem.

Ten rok jest bardzo kolorowy dla Kelly pod względem miłosnym, ponieważ wcześniej spotykała się z modelem Rickim Hallem, miała przelotny romans z pasierbem Seana "Diddy'ego" Combsa - Quincym Combsem - i porzuciła swojego narzeczonego Matthew Mossharta, z którym od roku była zaręczona.

W 2011 roku była w związku z fotografem i artystą plastykiem Antonem Lombardim.

Matka Kelly - Sharon Osbourne - będzie zachwycona nowym związkiem córki, ponieważ przyznała niedawno, że przeszukuje Internet w poszukiwaniu potencjalnych chłopaków dla Kelly, gdyż chce, aby ta w końcu się ustatkowała.

Powiedziała:  - Kelly będzie wściekła jak się o tym dowie. Nie potrzebuje, żeby ktokolwiek przypominał jej o tym, że jest singielką, w szczególności jej matka. Kiedyś obracała to w żart.

Kelly wyznała wcześniej, że jest singielką, ponieważ onieśmiela facetów w jej wieku.

Powiedziała: "Uwielbiam, gdy media plotkują, że mam barwne życie seksualne. A tak naprawdę moja wagina obrasta pajęczyną."

- Wiem, że onieśmielam facetów, szczególnie tych w moim wieku, a ja nie lubię spotykać się z młodszymi. Ale nie jestem też gotowa na związek z kimś starym. Ta sfera życia pozostaje jeszcze niewypełniona. Skupiam się na pracy.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje