Reklama

Reklama

Kelly Osbourne o ślubnych planach

Brytyjska piosenkarka i projektantka mody Kelly Osbourne coraz odważniej mówi o ślubie.

Wszystko wskazuje na to, że już niebawem stanie przed ołtarzem. Do odważnych decyzji natchnęła ją ceremonia zaślubin jej brata Jacka.

28-letnia córka Ozzy'ego Osbourne'a od dawna związana z Matthew Mosshartem chciałaby, aby ich związek został w końcu zalegalizowany.

"W trakcie wesela złapałam bukiet ślubny, to przecież musi być jakiś znak. Zresztą właśnie przy Matthew nauczyłam się, co to znaczy miłość" - powiedziała.

Wcześniej Osbourne była przez wiele lat związana z modelem Lukem Worrallem. Byli nawet zaręczeni. W lipcu 2010 roku doszło jednak do rozpadu ich związku. Stało się to po tym, jak ją zdradził. Z Mosshartem poznała się podczas wesela Kate Moss i Jamiego Hince'a w zeszłym roku.

Reklama

"Kelly wiele nauczyła się z poprzednich związków i dlatego też tak długo ukrywała przed wszystkimi to, co łączy ją z Matthew. Jest teraz szczęśliwa jak nigdy" - powiedział jej znajomy.

Nie bez znaczenia jest, że Mosshart podoba się również pozostałej części rodziny. "On jest pierwszym mężczyzną, którego Kelly w ogóle przyprowadziła do domu i każdy go polubił. Nikt nie ma żadnych zastrzeżeń" - dodał.


Zobacz piękny dom rodziny Osbournów na Deccoria.pl

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Kelly Osbourne | zaręczyny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy