Reklama

Reklama

Kendall Jenner doradza Caitlyn Jenner w kwestii stylu

19-letnia modelka prawdopodobnie odegrała dużą rolę w kompletowaniu szafy gwiazdy reality show, ponieważ ceni sobie ona rady córki.

Kendall Jenner doradza Caitlyn Jenner w kwestii stylu

Nastolatka pomagała nawet gwieździe programu "I Am Cait" wybrać kreację na galę rozdania nagród ESPY, podczas której Caitlyn odebrała nagrodę im. Arthura Ashe'a za odwagę. Suknia, w której wystąpiła zebrała wiele pochwał.

- Jeśli chodzi o styl, Caitlyn najbardziej ceni sobie opinię Kendall. Rozpoczyna nowy etap w swoim życiu i uwaga wszystkich jest skupiona właśnie na niej, dlatego uważa, ze Kendall jest osobą, która najbardziej może jej pomóc w tej kwestii. - podało źródło.

Reklama

- To niewiarygodne, że tak wiele osób przypisuje sobie udział w zmianie stylu Caitlyn, a tak naprawdę jedyną osobą, której się słucha jest Kendall, która się tym nie chwali.

- Najlepsze kreacje Caitlyn, łącznie z długą suknią Versace, którą miała na sobie podczas gali rozdania nagród ESPY, były w dużej mierze pomysłem Kendall.

Caitlyn, która przed zmianą płci była znana jako Bruce Jenner, nie jest jedynym członkiem rodziny, który zgłasza się do Kendall po modowe rady.

W rozmowie z magazynem "LOOK" źródło podało: - Każdy zwraca się do niej o radę. Khloe, Kim i Kourtney uwielbiają podkradać jej ubrania, nawet te używane.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy