Reklama

Reklama

Kendall Jenner pozuje w koronkowym body

Kendall jest jedną z tych gwiazd, które regularnie i szczodrze dzielą się z fanami swoimi zdjęciami. Na jej instagramowym profilu można zobaczyć fotki, na których pozuje zarówno w eleganckich, jak i bardzo śmiałych stylizacjach.

Kendall Jenner jest jedną z najmniej kontrowersyjnych sióstr Kardashian. Rzadko dzieli się z tabloidami szczegółami ze swojego prywatnego życia, stroni od kontrowersyjnych wypowiedzi i stara się unikać skandali. Starannie dba nie tylko o swój wizerunek, ale i o karierę: 25-latka jest dziś jedną z najbardziej znanych modelek, a w portfolio ma współpracę z takimi domami mody jak: Chanel, Givenchy, czy Marc Jacobs.

Kadrami ze swojego codziennego życia Kendall dzieli się na Instagramie. Ostatnio na swoim profilu udostępniła zdjęcie, na którym pozuje w czarnym, koronkowym body. W komentarzach natychmiast ruszyła lawina komplementów: "Wow!", "Szykownie", "Piękna", pisali fani.

Reklama

Rzeczywiście, takiej figury można Kendall pozazdrościć!
***

#POMAGAMINTERIA

Wolontariusze akcji Zupa na Plantach przed epidemią mogli wspierać osoby będące w kryzysie bezdomności między innymi organizując im spotkania przy misce zupy co niedzielę na krakowskich Plantach. Teraz starają się dostarczać paczki żywnościowe, nawet do kanałów, w których egzystują. Tygodniowo potrzeba 200 takich paczek. Spraw, by pomoc mogła nadal docierać do potrzebujących. Wesprzyj zbiórkę, przekaż produkty, albo namów współpracowników, żebyście pomogli wspólnie. Sprawdź szczegóły >>

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje