Reklama

Reklama

Kendall Jenner spotyka się potajemnie z Jordanem Clarksonem

20-letnia modelka była widziana w środę w Hollywood razem z 23-letnim koszykarzem. Mówi się, że para jest ze sobą od "miesięcy".

 - Spotykają się potajemnie od miesięcy i są w sobie bardzo zakochani - podał anonimowy informator w rozmowie z magazynem "People".

- On jest uroczy i jest dżentelmenem, a Kendall to uwielbia.

Wcześniej mówiło się, że gwiazda reality show "Z kamerą u Kardashianów" spotyka się z przystojniakiem z zespołu One Direction - Harrym Stylesem. Nie był to jednak poważny związek, ponieważ twórca hitu "Little Things", z którym modelka zaczęła się spotykać w 2013 roku, nie chciał się angażować.

Źródło podało:  - Ona bardzo lubi Harry'ego, ale on jest jak każdy inny młody muzyk i ma problemy z angażowaniem się w związki.

W lutym mówiło się, że Kendall podoba się zainteresowanie, które okazał jej piłkarz Cristiano Ronaldo.

31-letni sportowiec najpierw polubił jedno z jej zdjęć na Instagramie, a potem flirtował z nią, wysyłając jej wiele wiadomości. Zaprosił ją nawet na imprezę, gdy modelka przebywała w Barcelonie w Hiszpanii.

Źródło podało:  - Kendall podoba się zainteresowanie Ronaldo, ponieważ jest on jednym z najsławniejszych mężczyzn na świecie.

 - Nadal cierpi z powodu rozstania z Harrym, więc przyjęła jego zainteresowanie. Nie chce jednak, żeby przerodziło się to w coś większego.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje