Reklama

Reklama

Kevin Jonas będzie miał kolejną córeczkę

Gwiazda The Jonas Brothers i jego żona Danielle Deleasa radosną nowinę ogłosili za pośrednictwem Instagrama.

Szczęśliwa para - która ma już razem 2-letnią córkę Alena Rose - ogłosiła nowinę publikując na Instagramie zabawny filmik.

Kevin wyjawił wcześniej, że chciałby mieć kolejną córkę, ponieważ większość życia spędził w otoczeniu chłopców.

Powiedział: - Zawsze chciałem mieć dwie córeczki, ponieważ przez całe życie byłem otoczony chłopcami, więc teraz chciałbym mieć dookoła same dziewczyny. Ciężko jest nam wybrać imię dla chłopca.

28-letni piosenkarz - który ma trzech braci: Joego (26 l.), Nicka (23 l.) i Frankiego (15 l.) - wypowiedział się także na temat ludzi, którzy krytykują zdolności rodzicielskie innych, przyznając, że nie chciałby, aby jego to spotkało. Odniósł się głównie to osób, które krytykują rodziców korzystających z pomocy niań i opiekunek.

- Nikt nie powinien komentować tego, jak przeżywasz swoje własne życie. Tak naprawdę nikt nigdy nie wie, czy zajmowała się nim babcia, czy opiekunka.

Reklama

- Dziecko mogło zostawać z mamą, tatą, czy inną osobą z rodziny. To nie ma tak naprawdę znaczenia. Trzeba brać odpowiedzialność za swoje komentarze na temat czyjegoś rodzicielstwa. Nie chciałbym, aby ktoś w ten sposób mnie krytykował.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje