Reklama

Reklama

Khloe Kardashian i Tristan Thompson spotykają się

32-letnia gwiazda reality TV spędziła weekend w Cabo San Lucas w Meksyku z 25-letnim zawodnikiem Cleveland Cavaliers i jak donosi osoba z otoczenia Khloe, celebrytka wyjawiła, że para spotyka się już od jakiegoś czasu.

Jak donosi źródło magazynowi "People":

 - Khloe i Tristan widują się od jakiegoś czasu. On jest bardzo miłym facetem, a ona wygląda na szczęśliwą u jego boku.

  - Nie wiadomo, czy będzie z tego coś poważnego, ale na ten moment oni świetnie się razem bawią.

Khloe i Tristan spędzili dzień w rezydencji w Beverly Hills oraz wybrali się razem do klubu Bootsy Bellows w West Hollywood.

W międzyczasie Khloe wyjawiła, iż obawia się, że jej były mąż Lamar Odom powróci do starych złych nawyków, po tym jak dowiedziała się, że ten "znowu zadaje się z łobuzami".

Powiedziała:

Reklama

 - Martwię się o Lamara. Chcę, aby otaczał się pozytywnymi ludźmi... chcę dla niego jak najlepiej, ale przez to wszystko, co się stało nie potrafię mu zaufać.

 - Wszyscy chcą, aby Lamar dawał sobie radę w życiu. Wszyscy się o to starali, oprócz niego samego... Nic go nie przebudzi, on po prostu taki jest. Cały Lamar.

Khloe zaczęła szczególnie martwić się o Lamara, po tym jak znaleziono go nieprzytomnego, pod wpływem alkoholu i narkotyków, w jednym z domów publicznych w Nevadzie w październiku 2015 roku.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy