Reklama

Reklama

Khloé Kardashian w obcisłym stroju. Dokładnie podkreślił jej kształty

Khloé Kardashian w ostatnim czasie zrzuciła zbędne kilogramy, a co za tym idzie, coraz chętniej eksponuje szczupłą sylwetkę. Tym razem celebrytka pochwaliła się efektem sesji zdjęciowej. Khloé Kardashian postawiła na obcisły strój, który dokładnie podkreślił jej kształty. Internauci nie kryli zachwytu.

Khloé Kardashian eksponuje szczupłą sylwetkę

Khloe Kardashian w ostatnim czasie mocno skupiła się na treningach. Celebrytka od zawsze musiała się mierzyć z negatywnymi komentarzami dotyczącymi jej wagi, dlatego też zaczęła ćwiczyć, by uzyskać wymarzoną sylwetkę. 

Nie da się ukryć, że treningi przyniosły oczekiwane rezultaty, bo figura Khloé Kardashian zachwyca. Celebrytka chętnie podkreśla swoje kształty obcisłymi strojami. W ostatnim czasie pojawiły się nawet plotki, ze Khloé Kardashian pozbyła się implantów pośladków, ale celebrytka nie skomentowała tych doniesień.

Khloé Kardashian w obcisłym stroju

Na instagramowym profilu Khloé Kardashian nie brakuje ujęć w bieliźnie i bikini. Tym razem celebrytka pochwaliła się efektem sesji zdjęciowej, która została wykonana specjalnie dla nowej marki jej starszej siostry Kim.

Reklama

Khloé Kardashian zapozowała w obcisłym, cielistym kostiumie pokrytym rysunkami, które miały za zadanie imitować tatuaże. Celebrytka dobrała do tego sandałki na obcasie i duże złote kolczyki. Strój dokładnie podkreślił kształty Khloé Kardashian, a internauci nie szczędzili jej miłych słów. "Wyglądasz rewelacyjnie", "Przepięknie", "Jak zwykle wspaniale" - można przeczytać pod postem.

***

Zobacz także:

Aleksandra Żebrowska wskoczyła do basenu i... zdradziła, ile waży. Zborowska zareagowała

Karolina Pisarek zapozowała w bikini. Internauci zachwyceni!

Dagmara Kaźmierska tańczy na jachcie i prezentuje smukłą sylwetkę

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Khloe Kardashian

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy