Karolina Pisarek zapozowała w bikini. Internauci zachwyceni!

Karolina Pisarek i jej mąż Roger Salla obecnie przebywają na Bora-Bora, gdzie spędzają miesiąc miodowy. Modelka stara się relacjonować ich podróż poślubną, więc na instagramowym profilu nie brakuje ujęć z pięknej wyspy. Tym razem Karolina Pisarek pochwaliła się zdjęciami w bikini, a internauci nie potrafili przejść wobec nich obojętnie.

Karolina pisarek pochwaliła się zdjęciami z miesiąca miodowego
Karolina pisarek pochwaliła się zdjęciami z miesiąca miodowegoPawel Wodzynski/East NewsEast News

Karolina Pisarek i Roger Salla wybrali się w podróż poślubną

Karolina Pisarek i Roger Salla pobrali się 10 czerwca, a niedługo później wyruszyli w podróż poślubną. Początkowo para spędziła kilka dni w Stanach Zjednoczonych. Słoneczna Kalifornia nie była jednak celem ich podróży.

Karolina Pisarek i Roger Salla swój miesiąc miodowy spędzają na Bora-Bora. Modelka pod jednym z postów napisała, że to miejsce, które zawsze chciała odwiedzić, a spędzenie na wyspie miesiąca miodowego to spełnienie jednego z największych marzeń.

Karolina Pisarek stara się relacjonować podróż, więc chętnie publikuje w mediach społecznościowych kadry z rajskich wakacji. Sama jednak przyznała, że "odstawiła social media na bok", by odpocząć, więc zdjęć jest znacznie mniej niż w przypadku innych wyjazdów.

Karolina Pisarek pozuje w bikini

Karolina Pisarek opublikowała właśnie dwa zdjęcie z wakacji. Modelka zapozowała w żółtym i zielonym bikini na tle lazurowej wody. Oba ujęcia zrobiły furorę, a internauci zasypali Karolinę Pisarek komplementami.

Modelkę obserwuje niemal milion osób, ale grono fanów stale rośnie. Internauci chętnie komentują jej zdjęcia i tak też było tym razem. "Jak pięknie", "Ale bosko", "Cudnie" - można przeczytać pod zdjęciami.

***

Zobacz także:

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas