Reklama

Reklama

Dagmara Kaźmierska tańczy na jachcie i prezentuje smukłą sylwetkę

Dagmara Kaźmierska niedawno zaprezentowała fanom efekty zabiegu upiększającego, na jaki się zdecydowała. Internauci niemal jednogłośnie stwierdzili, że „królowa życia” po liposukcji wygląda wyjątkowo korzystnie. Zachęcona komplementami Kaźmierska wczoraj opublikowała na Instagramie filmik. Widać na nim jak ubrana w strój kąpielowy tańczy w towarzystwie przyjaciółek.

Dagmara Kaźmierska jest zdecydowanie jedną z najbardziej popularnych bohaterek show TTV "Królowe życia". Dzięki udziałowi w programie zdobyła sympatię tysięcy widzów. Miłośnicy  bezkompromisowych wypowiedzi Dagmary Kaźmierskiej i jej poczucia humoru trzymają kciuki za każde posunięcie gwiazdy. Chociaż emisja programu "Królowe życia"  niedługo ma się zakończyć, Kaźmierska nie musi bać się o utratę popularności.

Dagmara Kazimierska jest niezwykłe aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Na Instagramie śledzi ją ponad milion użytkowników. Kaźmierska chętnie opowiada fanom o swoim życiu prywatnym. Dzieli się też z nimi przemyśleniami dotyczącymi aktualnych wydarzeń.

Reklama

"Wygląda Pani rewelacyjnie". Internauci chwalą figurę Dagmary Kaźmierskiej

Niedawno bohaterka show "Królowe życia" na swoim Instagramie pochwaliła się efektami zabiegu liposukcji. Dagmara Kazimierska postanowiła wysmuklić brzuch. Fani od razu zauważyli różnice w wyglądzie swoje ulubienicy. "Figura marzenie" - rozpływali się w komentarzach.

Wszystko wskazuje na to, że zabieg upiększający dodał bohaterce programu TTV pewności siebie. Dagmara Kazimierska wczoraj opublikowała nagranie, na którym widać, jak tańczy i opala się na jachcie. "Królowa życia" ubrana jest tylko w dwuczęściowy kostium kąpielowy. Rozpiera ją energia!

Pod postem w okamgnieniu pojawiły się komentarze internautów. Fani rozpływali się nad smukłą figura Dagmary Kazimierskiej i życzyli jej udanych wakacji. "Dagmara formę na lato zrobiła" - zauważył jeden z obserwatorów.  "Wygląda Pani rewelacyjnie" - zaznaczył inny. 

***
Zobacz również:

Agnieszka Kotońska pokazała się w bikini! Fani patrzyli tylko na jedno!

Krzysztof Rutkowski w "Tańcu z Gwiazdami"! To nagranie już robi furorę

Mariola Bojarska-Ferenc zachwyca w zielonym kostiumie!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dagmara Kaźmierska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy