Reklama

Khloe Kardashian zachwyca wyglądem. Co za figura

Khloe Kardashian zachwyciła swoich fanów, pochwalając się wysportowaną sylwetką w krótkim topie i legginsach podczas plażowej sesji zdjęciowej. Patrząc na to, jak zmieniła się jej sylwetka na przestrzeni miesięcy, aż trudno oderwać od niej wzrok.

Ile schudła Khloe Kardashian? Jej metamorfoza wciąż robi wrażenie

Khloe Kardashian od miesięcy zachwyca nową figurą i patrząc na jej stare zdjęcia, trudno poznać na nich tę samą osobę. Dziś siostra Kim Kardashian jest szczuplejsza o prawie 30 kilogramów, a rezultaty tej metamorfozy do dziś robią wrażenie. 

 Jedni są zachwyceni jej przemianą, inni patrzą z obawą na jej przemianę i obawiają się o jej zdrowie. 

Patrząc na najnowsze zdjęcia Khloe Kardashian można odnieść wrażenie, że jest coraz szczuplejsza. Khloe pochwaliła się nową sesją zdjęciową w sportowym komplecie, który doskonale podkreślił jej wyćwiczone kształty. 

Zobacz także: Kim Kardashian niczym Kate Middleton!! Została posiadaczką kolii noszonej przez księżną Dianę!

Reklama

Kusy top odsłonił umięśniony brzuch, który natychmiast zwrócił uwagę fanów i przypomniał o tym, jak często siostra Kim Kardashian gości ostatnio na siłowni. 

Khloe często dokumentuje swoje intensywne treningi w mediach społecznościowych, wprawiając tym fanów w podziw i zdumienie.

Nieugięcie twierdzi także, że schudła dzięki ciężkiej pracy i diecie, chociaż niektórzy fani wyrażali obawy, że posunęła się w odchudzaniu nieco za daleko.

Khloe Kardashian zarobiła na swojej przemianie

Nie da się ukryć, że Khloe Kardashian, podobnie jak jej siostry, ma smykałkę do interesów. Jej decyzja o zrzuceniu zbędnych kilogramów nie była motywowana jedynie troską o zdrowie i pragnieniem posiadania szczupłej sylwetki dla sportowych efektów. 

Zobacz też: Kim Kardashian i Pete Davidson nie są już parą! Związek przetrwał 9 miesięcy. Oto powód zerwania

Dzięki swojej przemianie, Khloe Kardashian zyskała większą popularność, dorównując nawet swojej siostrze - Kim Kardashian. Dziś celebrytka widnieje na większej ilości okładek poczytnych magazynów i może liczyć na współprace modowe, które wcześniej przez jej nadwagę były wykluczone. 

Teraz gwiazda jest wręcz rozchwytywana, a jej grono fanów nieustannie rośnie, co daje jej większe możliwości biznesowe, powiększając grono odbiorców. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Khloe Kardashian
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy