Reklama

Khloe Kardashian zacięła się w windzie

32-letnia celebrytka napisała na Twitterze widomość do fanów, że zacięła się w windzie ze swoim psem Gabbana, który przeszedł ostatnio operację łapy.

Napisała: - Mój pies właśnie przeszedł operację łapy i nie powinien zbyt dużo chodzić po schodach, więc wzięliśmy windę i oczywiście, z moim szczęściem, zacięliśmy się w niej. Jakimś cudem udało mi się wysiąść na drugim piętrze i zniosłam go na dół na rękach. Ona jest już starsza i trochę waży. Co za poranny trening.

Khloe nie jest jedyną z rodziny Kardashianów z takim przeżyciem, ponieważ jej dwie młodsze siostry we wrześniu także zacięły się w windzie na 20 minut razem z Hailey Baldwin i Jordyn Woods.

Kylie, dokumentując wydarzenie na Snapchat'cie, powiedziała: - A więc spełnił się mój koszmar, zacięłyśmy się w windzie.

Kendall na początku wyglądała na spanikowaną, ale potem to ona nacisnęła kilka guzików i pchała drzwi, starając się wszystkich uwolnić.

19-letnia Kylie powiedziała: - Zaczynam się bać... co się dzieje? Nigdy nie podejrzewałam, że to się kiedyś stanie.

Kendall (20 l.) starała się uspokoić siostrę: - Strażacy są bardzo blisko po drugiej stronie. Wszystko będzie dobrze.

Celebrycka czwórka została potem uwolniona z windy przez strażaków i oczywiście nie mogła się powstrzymać, aby nie zapozować do zdjęcia z całym strażackim oddziałem.

Reklama


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy