Reklama

Reklama

Khloe Kardashian zaręczona?!

Klohe Kardashian opublikowała w sieci zdjęcie, na którym prezentuje sporych rozmiarów pierścionek! Ostatnie plotki o tym, że zaręczyła się z Tristanem Thompsonem mogą okazać się prawdą!

Życie miłosne Klohe można nazwać burzliwym. Jednak to z Tristanem Thompsonem łączy ją najsilniejsza więź i mimo licznych problemów para wciąż jest razem. 

Para jest ze sobą od 2016 roku i doczekała się narodzin dziecka. Niestety, okazało się wówczas także, że Tristan zdradza ukochaną i to jeszcze z jej przyjaciółką. 

Khloe podjęła decyzję o rozstaniu, ale najwidoczniej nie może żyć bez ukochanego, bo latem 2020 roku para znów była widywana razem. 

Choć teraz nie komentują już swojego związku, wygląda na to, że są ze sobą szczęśliwi. Najnowsze zdjęcie Khloe jeszcze dodatkowo podsyciło plotki o ich płomiennej miłości! 

Celebrytka opublikowała zdjęcie, na którym prezentuje okazały pierścionek, który może być zaręczynowym. O tym pomyśleli natychmiast także internauci, którzy dopytywali gwiazdę w komentarzach, czy można już gratulować jej zaręczyn: 

"Jesteś zaręczona, czy ja po prostu nic wcześniej nie wiedziałam?", "Pierścionek zaręczynowy?", "Zaręczyłaś się?" - pisali. 

Khloe jednak milczy na ten temat. Czyżby miała też zaskoczyć fanów ślubem?

Dowiedz się więcej na temat: Khloe Karadshian

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje