Reklama

Kiedyś była nauczycielką. Tak dzisiaj zarabia na życie

Alexandra Parker to 38-latka ze Szwecji, która w pewnym momencie postanowiła diametralnie zmienić swoje życie. Kiedyś była przykładną nauczycielką, która teraz zarabia na życie... pokazując swoje ciało w internecie.

Szwedka Alexandra Parker zaczynała swoją karierę jako prywatna nauczycielka. W zawodzie pracowała dwa lata i nie czuła spełnienia, a zarobki również nie były satysfakcjonujące. 

Postanowiła odmienić swoje życie i spróbowała swoich sił w modelingu. Nie da się ukryć, że Alexandra ma piękne ciało, które postanowiła wykorzystać, by zarabiać pieniądze. 

Główne źródło utrzymania kobieta znalazła na jednej z platform internetowych, gdzie za pieniądze internautów twórcy publikują zdjęcia, filmy i prowadzą relacje na żywo. 

Modelka niezwykle przypadła do gustu odbiorcom i dziś zarabia około 15 tys. dolarów miesięcznie. W porównaniu do jej pensji nauczycielki to spora suma. 

Obecnie jej media społecznościowe obserwuje 42 tysiące osób. 

"Nie myślę już o nauczaniu, nowa praca dała mi wiele możliwości w reklamie i marketingu, a ja po prostu się tym pasjonuję". 

Dodaje, że wcześniej nie czuła się dobrze, pracując jako nauczycielka. Teraz jest zupełnie inaczej. 

"Czuję się znacznie bardziej doceniana i szczęśliwa, że mogę spełniać swoje marzenia dzięki pracy modelki". 

Reklama


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Alexandra Parker

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy