Reklama

Reklama

Kim Kardashian nie do poznania. Jej najnowsze zdjęcia zaskakują

Kim Kardashian wie, jak zwrócić na siebie uwagę fanów - ma w tym wprawę od lat. Od pewnego czasu gwiazda wygląda inaczej - chudnie, postawiła na diametralną zmianę koloru włosów, a także nieco zmieniła swój styl w ubieraniu się. Tym razem pokazała się w dość ekstrawaganckiej sukience, która wywołała poruszenie wśród internautów.

Kim Kardashian lubi eksperymenty z modą! Udowadnia to na każdym kroku

Kim Kardashian wie, że swoją popularność zawdzięcza temu, jak wygląda. Jej kobiece kształty i egzotyczna uroda przysporzyły jej fanów na całym świecie. 

 To jednak nie sprawia, że gwiazda nie chce niczego zmieniać w swoim wyglądzie, wręcz przeciwnie. Kim Kardashian kocha eksperymentować ze swoimi włosami i stylem. 

Jakiś czas temu, biorąc przykład ze swojej siostry Khloe, przefarbowała ciemne, naturalne włosy na bardzo jasny blond. Ta zmiana zelektryzowała jej fanów, bo twarz celebrytki nabrała nowego wyglądu dzięki temu. 

Przez ostatnie miesiące Kim wyraźnie także schudła, co wyostrzyło jej rysy twarzy, a dodatkowo zmianie uległa jej garderoba. Obecnie Kim Kardashian gustuje w ciemnych ubraniach, które mocno przylegają do jej ciała i podkreślają wyszczuploną sylwetkę. 

Reklama

Kim Kardashian w ekstrawaganckiej kreacji. Fani zachwyceni

Tym razem ulubienica Amerykanów opublikowała zdjęcia w kolejnej kusej kreacji. Tym razem była to krótka sukienka odsłaniająca mocno dekolt i ramiona gwiazdy. Kreacja była stworzona z... pasków do spodni, które okalały ciało Kim Kardashian. 

Pomysł dość ekstrawagancki, w nowym stylu Kim. Fani są zachwyceni taką metamorfozą swojej ulubienicy i nie szczędzą jej komplementów w komentarzach. Co jeszcze nowego w dziedzinie mody wymyśli Kim Kardashian? Czas pokaże! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kim Kardashian

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy