Reklama

Kim Kardashian przyznała, że skandal z sekstaśmą bardzo pomógł jej w karierze

Kontrowersyjne nagranie z Kim Kardashian i jej ówczesnym partnerem, którym był wokalista R&B, Ray J. dotarło do mediów w 2007 roku. Kilka miesięcy później wystartował reality show „Z kamerą u Kardashianów”. Przy okazji emisji 20. i ostatniego już sezonu programu, gwiazda stwierdziła, że gdyby nie skandaliczne nagranie, jej program prawdopodobnie nie odniósłby takiego sukcesu. Przypuszczenia, że była to starannie zaplanowana i przemyślana kampania promocyjna, odżyły.

Kim Kardashian i słynny skandal

 Zwieńczeniem popularnego reality show emitowanego na kanale E!, są dwa odcinki specjalne pod szyldem "Reunion", w trakcie których dziennikarz Andy Cohen rozmawia z rodziną Kardashianów o najważniejszych momentach na przestrzeni 20. sezonów ich programu i kwestiach, które mogą nurtować widzów. 

W pierwszym odcinku Cohen zadał Kim Kardashian bardzo niewygodne pytanie dotyczącego tego, czy show odniósłby na początku tak wielki sukces, gdyby światła dziennego nie ujrzała jej sekstaśma.

Cohen nie zastosował też taryfy ulgowej wobec celebrytki w kolejnym pytaniu, dociekając, co powie kiedyś swoim dzieciom o tym skandalu. Jeśli o niego zapytają. 

Reklama

"Na razie nie musiałam z nimi na ten temat rozmawiać. Na szczęście, jak myślę, minęło już tyle lat i tak wiele pozytywnych rzeczy się wydarzyło, że to wymazuje tamtą sprawę" - stwierdziła Kim.

Kolejne słowa gwiazdy wskazują jednak, że skandal z sekstaśmą wciąż jest dla niej czymś bolesnym. 

Ale nie tylko Kim Kardashian musiała tłumaczyć się z utrwalania chwil uniesień. Kłopoty przez nieupilnowanie sekstaśmy miała także Paris Hilton i gwiazda "Słonecznego patrolu" Pamela Anderson.

***
Zobacz również: 

Kim Kardashian prezentuje idealną talię. To bikini niewiele zakryło!

Kim Kardashian o niezdanym egzaminie

Kim Kardashian jak Jackie Kennedy! Jest nie do poznania! 

***
Zdecyduj, kto zasługuje na statuetkę Najlepszego z Najlepszych. Zagłosuj teraz»PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy