Reklama

Reklama

Kim Kardashian usunęła rozstępy

Gwiazda "Z Kamerą u Kardashianów" poddała się zabiegowi redukcji rozstępów i czuje ulgę, ponieważ przez miesiące "obawiała" się tej procedury.

Wypowiadając się na nagraniu na Snapchat'cie powiedziała:

 - Jestem bardzo podekscytowana, że w końcu to zrobiłam. Byłam przerażona i bałam się poddać zabiegowi, myśląc, że jest bardzo bolesny, a nie bolało tak bardzo. Jestem bardzo wdzięczna i bardzo się cieszę. Kocham cię doktorze Ourian.

Aby zredukować liczbę rozstępów, Kim - która ma córkę North (3 l.) i syna Saint (13 mies.) ze swoim mężem Kanye West - zdecydowała zrzucać pociążowe kilogramy powoli.

Przed urodzeniem syna Saint napisała na swojej oficjalnej stronie: - Kilka tygodni do końca i już tyle przytyłam! Obserwuję inne celebrytki i dziewczyny z Instagrama, które są wręcz szczupłe zaraz po porodzie. Jak to w ogóle możliwe?!?!

Kim nie martwi się jednak swoją wagą, zanim nie urodzi trzeciego dziecka.

Wyjaśniła: - Nie obawiam się jak na razie... Martwię się jedynie na myśl o trzecim dziecku, ponieważ wtedy ciało naprawdę zaczyna robić się obwisłe.

W międzyczasie piękna brunetka wyjaśniła wcześniej, że ciąża jest "najgorszym doświadczeniem" jej życia.

Wyjawiła:  - Nie będę udawać: Jak dla mnie, ciąża to najgorsze doświadczenie w życiu. LOL! Nie podobała mi się ani jedna chwila i nie rozumiem, jak kobiety mogą lubić ten stan.

 - Może chodzi o opuchliznę, bóle kręgosłupa albo po prostu całkowite załamanie psychiczne, kiedy twoje ciało rośnie i nic na nie nie pasuje. Ja zawsze czuję, jakbym nie była wtedy we własnym ciele.

 - Ludzie po prostu nie mówią całej prawdy, nie mówią o tych wszystkich okropnych rzeczach, które dzieją się w czasie ciąży albo już później. Czy wiecie, że po porodzie musicie nosić pieluchę przez dwa miesiące! LOL! Nikt mi tego nie powiedział! ! #SoSexy. 

Reklama


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy