Reklama

Reklama

Kim Kardashian w skąpym bikini. “Najlepsze zdjęcie 2022 r.”

Kim Kardashian znana jest z tego, że dzieli się w mediach społecznościowych szczegółami ze swojego życia. Tym razem wybrała się na plaże, gdzie w skąpym bikini po raz kolejny zaprezentowała swoje wdzięki. Fani nie kryją zachwytu. Pojawiły się nawet komentarze, że jest to jej najlepsze zdjęcie w 2022 r.

Kim Kardashian to znana modelka, celebrytka i bizneswoman. Swoją ogromną popularność zawdzięcza reality show “Z kamerą u Kardashianów", które opowiada o codziennym życiu bogatej, amerykańskiej rodziny o ormiańskich korzeniach. Kim Kardashian słynie także z dobrego wyczucia panujących w modzie trendów. Niedawno było o niej głośno za sprawą sukni, którą założyła na galę Metropolitan Opera. Choć celebrytka prezentowała się zjawiskowo, to wokół tej kreacji rozgorzała burza, o czym pisaliśmy szerzej w artykule: “Kontrowersje wokół Kim Kardashian nie milkną. ICOM Costume zabiera głos".

Reklama

Kim Kardashian: Zrzuciła kilka kilogramów i chwali się ciałem

Aby założyć suknię, którą wcześniej nosiła Marylin Monroe, Kim musiała zrzucić kilka kilogramów. Nowa figura ewidentnie odpowiada celebrytce, o czym świadczą kolejne zdjęcia w bikini, którymi dzieli się z fanami w swoich mediach społecznościowych. Przed trzema dniami najpopularniejsza z Kardashianek dodała serię zdjęć w skąpym stroju kąpielowym.

Natomiast przed kilkoma godzinami, Kim Kardashian opublikowała zdjęcie z plaży, na którym pozuje w bikini w całości odkrywającym jej pośladki. Fani modelki są zachwyceni nową fotografią, padło nawet stwierdzenie, że jest to jej “najlepsze zdjęcie w 2022 r."

***

Zobacz również:

Kim Kardashian kusi na Instagramie. „Marzenia się spełniają”

Kim Kardashian mieszka w domu przypominającym klasztor? Wnętrza budynku szokują

Polki zachwycają na festiwalu w Cannes. O tej kreacji rozpisywał się cały świat!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kim Kardashian

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy