Reklama

Reklama

Kim Kardashian West nie będzie organizować hucznych urodzin

21 października gwiazda reality show "Z kamerą u Kardashianów" będzie obchodziła 36 urodziny.

21 października gwiazda reality show "Z kamerą u Kardashianów" będzie obchodziła 36 urodziny. Jednak celebrytka planuje skromne przyjęcie, ponieważ wciąż nie może dojść do siebie po tym, jak w tym miesiącu została napadnięta w Paryżu.


W rozmowie z "E! News" źródło podało: "W tym roku urodziny Kim będą ciche i skromne. Nie zamierza organizować wielkiej imprezy. Spędzi ten dzień z najbliższymi."

"Nie jest w nastroju do świętowania. Kanye [West] robi co w jego mocy, żeby poczuła się lepiej, ale ona nie może zapomnieć o tym wydarzeniu. W dzień swoich urodzin chce otoczyć się jedynie swoją rodziną."

35-letnia celebrytka , która razem z mężem Kanye ma córkę North (3 l.) i syna Sainta (10 mies.), robi sobie przerwę, której bardzo potrzebuje.

Notatka sporządzona przez asystentkę gwiazdy - Stephanie Sheppard - mówi: "Na pewno zauważyliście, że aplikacja nie była aktualizowana od jakiegoś czasu. Kim robi sobie przerwę, której bardzo potrzebuje."

"Jednak nie martwcie się. Skontaktowaliśmy się z najbliższymi przyjaciółmi Kim i jej rodziną, żeby mieć niepublikowane nigdzie indziej materiały. Czekajcie na nowe posty i aktualizacje!! Dziękujemy za wsparcie. Kochamy was!"

Mówiono wcześniej, że włamywacze zostawili po sobie ślad, gdy uciekali.

Policja poinformowała: "Chcieli, żebyśmy uwierzyli w to, że byli amatorami, ale wszelkie ślady wskazują na to, że są wyrafinowanymi profesjonalistami. Nie jest możliwe, żeby tacy złodzieje upuścili jakieś rzeczy i spadli z rowerów. Zrobili to, żeby zmylić kamery znajdujące się w okolicy. Jeździli na rowerach przez kilka minut po tym, jak ukradli biżuterię. Cały czas mieli założone maski. Po tym wszystkim weszli do furgonetki i zniknęli."

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje