Reklama

Reklama

Kim Kardashian z ukochaną babcią

Rodzina Kardashianów trzyma się mocno. Członkowie najsłynniejszego klanu świata doskonale wiedzą, jak wykorzystać łączącą ich zażyłość do podtrzymywania kariery.

Na swoim oficjalnym profilu na Instagramie Kim sprawnie przeplata swoją goliznę krótkimi relacjami z życia jej najbliższych.

Wśród ujęć nie brakuje zatem efektów nagich sesji zdjęciowych, poprzetykanych zdjęciami najmłodszych członków rodu. Celebrytka chętnie też wraca do czasów swojej młodości, nie zapominając równocześnie, komu tak naprawdę zawdzięcza popularność.

Początek związku z Kanye Westem okazał się punktem zwrotnym w jej błyskotliwej "karierze".

Kardashianka urodziła raperowi dwójkę słodkich dzieciaków, obecnie oczekują kolejnego (prawdopodobnie córkę pod koniec stycznia 2018 roku urodzi wynajęta przez małżeństwo Westów surogatka).

Reklama

Mimo ogromu obowiązków związanych z wychowaniem niesfornego potomstwa i przygotowywaniem miejsca na nowego członka rodziny, Kim nie zapomina o swoich najbliższych. Ostatnio na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym celebrytka pozuje wraz z ukochaną babcią - Mary Jo Campbell (83 l.).

Gwiazda nigdy nie ukrywała, że łączy ją z babcią wyjątkowa więź. Wspólne wypady do drogich restauracji i pławienie się w luksusach to w końcu pasja, która łączy pokolenia lepiej, niż niekończące się rozmowy na temat sensu istnienia. Musimy przyznać, że babcia celebrytki, mimo słusznego wieku, wygląda olśniewająco! Myślicie, że Kim odziedziczy po niej gen długowieczności?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy