Kim Kardashian znowu zaskoczyła fanów

Mogłoby się wydawać, że wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do ekscesów Kim Kardashian i jej rodziny. Okazuje się jednak, że celebrytka wciąż potrafi zaskoczyć.

Kim Kardashian zaskoczyła fanów po raz kolejny
Kim Kardashian zaskoczyła fanów po raz kolejnyOwen Kolasinski/BFA/REX/ShutterstockEast News

O Kardashian zrobiło się naprawdę głośno, gdy... jej domowe seks wideo wyciekło do internetu. Od tamtej "wpadki" (lub raczej zaplanowanej akcji promocyjnej) minęło 12 lat.

Przez ten czas wielkich pieniędzy i międzynarodowej popularności dorobiła się nie tylko sama Kim, ale także jej cała rodzina. Losy Kardashianów śledzić można za pośrednictwem reality show przestawiającego ich codzienne życie w luksusie. Format jest emitowany w telewizji od 2007 roku.

Prywatnie Kim, która zarabia przede wszystkim na reklamowaniu i promowaniu konkretnych ubrań czy kosmetyków, jest żoną rapera Kanye’ego Westa. Para doczekała się trójki dzieci (najmłodsze urodziła surogatka, bo Kim obawiała się, że przytyje).

A propos - budowa Kardashianki także wzbudza kontrowersje. Kim ma wąską talię i olbrzymie (jak twierdzi - naturalne) pośladki. "Atuty" podkreśla konsekwentnie strojem, a stylizacjami chwali się za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Tak było też w przypadku różowego, bardzo obcisłego kombinezonu oraz kozaków sięgających pośladka w tym samym kolorze.

- Pink Power Ranger Kimberly - napisała pod zdjęciem celebrytka, nawiązując do serialu dla młodzieży popularnego w latach 90.

Naszym zdaniem Kardashian wygląda po prostu śmiesznie. A wy co myślicie o jej szalonej stylizacji?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas