Reklama

Reklama

Kimberley Walsh oczekuje drugiego dziecka

Gwiazda Girls Aloud i jej mąż Justin Scott są "wniebowzięci" i nie mogą się doczekać powiększenia rodziny.

34-letnia Kimberley powiedziała magazynowi "Hello!" - Dowiedzieliśmy się niedługo po ślubie, że będziemy mieli drugie dziecko. Kiedy poznałam Justina, powiedziałam mu, że chcę mieć czworo dzieci... Jesteśmy wniebowzięci.

- Zanim jeszcze zrobiłam test ciążowy, instynktownie byłam pewna, że jestem w ciąży. Nie miałam porannych nudności, ale wyraźne zmiany w moim ciele mówiły same za siebie.

- Kiedy zrobiłam test w domu, potwierdził jedynie to, co już przeczuwałam. Byłam zachwycona. Pierwsze,co zrobiłam, to obudziłam Justina i powiedziałam" "Znowu będziesz tatą!"

Para ma już 21-miesięcznego syna Bobby i Kimberley uważa, że teraz jest mniej zdenerwowana niż w czasie pierwszej ciąży.

Wyjaśniła: - Jestem mniej zestresowana, ponieważ wiem, czego się spodziewać. Kiedy jest się w drugiej ciąży jest się pewniejszą siebie, bardziej praktyczną i oczywiście, w moim przypadku, mam Bobby'iego, którym cały czas muszę się zajmować, więc jestem ciągle zajęta.

Przyjaciółka i koleżanka z zespołu Kimberley - Cheryl Fernandez-Versini, jest podekscytowana ostatnimi wiadomościami.

Kimberley powiedziała: - Kiedy Cheryl wpadła z wizytą, nie mogłam ukrywać, że jestem w ciąży. Bardzo się ucieszyła, że będziemy mieć kolejne dziecko i uważa, że to dobrze, iż między rodzeństwem nie będzie dużej różnicy wieku.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje