Reklama

Reklama

Kinga Rusin bez ukochanego? Co dzieje się w jej związku?!

Kinga Rusin i Marek są ze sobą już ponad dziesięć lat. Po rozstaniu w atmosferze skandalu z Tomaszem Lisem, bliscy kibicowali dziennikarce w znalezieniu prawdziwej miłości. Gdy na jej drodze stanął Marek, wszystko ułożyło się jak w romantycznej historii. Jednak ukochanego dawno już nie widać u boku Kingi... Jaki jest tego powód?

Historia związku Kingi Rusin i Tomasza Lisa jest doskonale znana jej fanom. Gdy dziennikarz zostawił żonę z dwójką małych dzieci, bo zakochał się w jej przyjaciółce - Hannie Lis (wówczas Smoktunowicz), w mediach wrzało. 

Reklama

Kinga nie poddała się jednak i z dwójką małych dzieci postanowiła zawalczyć o siebie. Zrobiła karierę w telewizji, była rozchwytywaną prezenterką, a przy okazji fani obserwowali jej zewnętrzną metamorfozę. 

Gwiazda zmieniła swój styl ubierania się, zadbała o fryzurę i sporo czasu spędzała na siłowni. Po kilku miesiącach walki o samą siebie Kinga była nie do poznania. 

Kiedy udało jej się pogodzić ze zdradą męża i rozwodem, na jej życiowej drodze stanął on - przystojny warszawski adwokat. 

Marek skradł jej serce i w ubiegłym roku para świętowała 10-lecie swojego związku. Przez ten czas jednak nie zdecydowali się na ślub i zachowali oddzielne mieszkania. 

Dowiedz się więcej na temat: Kinga Rusin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje