Kinga Rusin pokazała obłędną figurę!

Kinga Rusin od lat zachwyca swoich fanów sylwetką, której mogą pozazdrościć jej o wiele młodsze od niej kobiety. Tym razem jednak przeszła samą siebie, pokazując zdjęcie w skąpym bikini!

Kinga Rusin na początku swojej walki o idealne ciało w 2008 roku
Kinga Rusin na początku swojej walki o idealne ciało w 2008 roku BaranowskiAKPA

Kinga Rusin na początku swojej kariery w mediach, nie miała łatwej drogi: została sama z dwójką małych dzieci i intensywną pracą.

Często można było ją zobaczyć zmęczoną, czego nawet nie był w stanie ukryć telewizyjny makijaż, a i figura według niej samej pozostawiała wiele do życzenia. 

Jednak w pewnym momencie powiedziała "dość" i nakładem ogromnej pracy, zaczęła walczyć o siebie samą. 

Wciąż poświęcała wiele czasu córkom, ale też skupiła się na sobie. Jej sylwetka zaczęła zmieniać się na oczach widzów - Kinga wyraźnie schudła, a na jej rękach pojawiły się mięśnie. 

Do tego było widać, że po prostu promienieje! Do zmian na lepsze można także zaliczyć pojawienie się w jej życiu nowego partnera - Marka. To z nim od wielu lat jest szczęśliwa i czuje, że jest to partner, z którym może iść przez życie. 

Niedawno też gwiazda zrezygnowała z pracy w telewizji po 15 latach i skupiła się na rozwijaniu własnej firmy kosmetycznej, której sama jest żywą reklamą. 

W wieku 49 lat wygląda młodziej niż kiedykolwiek i zawdzięcza to właśnie ćwiczeniom, zdrowej diecie i używaniu ekologicznych kosmetyków swojej firmy. 

Najnowsze zdjęcie, które pojawiło się w sieci, doskonale o tym wszystkim świadczy. Rusin pozuje do niego w skąpym bikini i prezentuje boskie ciało! 

Patrząc na nie, trudno aż uwierzyć w to, ile lat ma Kinga!

Siostry Szydłowskie: Osiągnęłyśmy sukces!Newseria Lifestyle/informacja prasowa
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas