Reklama

Reklama

Kinga Rusin wyznaje miłość partnerowi. Romantyczne zdjęcie pary zachwyca

Kinga Rusin na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pozuje razem z ukochanym Markiem Kujawą. Para przytula się na tle samochodu terenowego. We wpisie dziennikarka podkreśliła, jak bardzo szczęśliwa jest w związku ze wspólnikiem.

Kinga Rusin podróżuje i zdobywa świat

Kinga Rusin kilka miesięcy spędziła w Azji Południowej. Dziennikarka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i chętnie publikowała zdjęcia na tle tamtejszych krajobrazów. Obecnie Rusin wybrała się w podróż do Afryki. Na Instagramie relacjonuje wycieczki i zachwyca się pięknymi widokami. W podróżach towarzyszy Kindze Rusin jej partner Marek Kujawa. Para jest właściwie nierozłączna.

Kinga Rusin nie zamierza wracać do telewizji?

Ze zdjęć, które Kinga Rusin publikuje w social  mediach, możemy wnioskować,  że dziennikarka  nie tęskni za pracą w telewizji. Jakiś czas temu Rusin rozstała się ze stacją TVN,  by ruszyć w podróż życia. Chociaż koledzy i koleżanki z pracy zapewniają, że dla Kingi Rusin zawsze znajdzie się miejsce, ona chyba nie ma zamiaru powracać do dawnego życia. Dziennikarka wydaje się szczęśliwa, podróżując i poznając nowe kultury.

Reklama

Romantyczne zdjęcie Kingi Rusin i Marka Kujawy

Kinga Rusin w Afryce zwiedza między innymi parki narodowe. Publikowała już zdjęcia z Etiopii i Tanzanii. Chociaż dziennikarka rzadko porusza temat swojego życia miłosnego, tym razem postanowiła zrobić wyjątek. Rusin opublikowała na  Instagramie romantyczne zdjęcie, na którym pozuje wraz z partnerem Markiem Kujawą. "Wspólne pasje, wspólna firma, wspólny świat" - zaznaczyła  pod postem, podkreślając,  że Kujawa jest jej partnerem zarówno w życiu prywatnym, jak i w biznesie.

To właśnie wspólna firma kosmetyczna sprawiła, że Kinga Rusin stała się milionerką. Portal "Plejada" niedawno doniósł o tym, że biznes dziennikarki bardzo dobrze prosperuje i przynosi właścicielom  coraz to większy dochód.

***
Przeczytaj również: 

Beata K. usłyszała zarzut! Nie zostawiają na niej suchej nitki

"Król szczurów" zwiastuje nieszczęścia. Tym razem znaleziono go w Rosji

Zzieleniałe są toksyczne. Zwróć uwagę na kolor ziemniaków

Zobacz również: 

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kinga Rusin | Marek Kujawa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy