Reklama

Kirsten Dunst chce założyć rodzinę za około dwa lata

33-letnia aktorka, która jest w związku z kolegą z planu filmu "W drodze" - Garrettem Hedlundem - jest już gotowa na dziecko, ale chciałaby jeszcze trochę poczekać z założeniem rodziny.

W rozmowie z "The EDIT" powiedziała:  - Chciałabym nadal grać w filmach, ale chciałabym też mieć dzieci. Wydaje mi się, że za około dwa lata będę gotowa na ten krok.

Kirsten stała się znana w wieku 12 lat, gdy zagrała w filmie pt. "Wywiad z wampirem" u boku Toma Cruise'a i Brada Pitta.

Kirsten od bardzo dawna funkcjonuje w przemyśle filmowym i teraz podchodzi do swojej pracy z większym dystansem i nie martwi się o kolejne zlecenia.

Gwiazda filmu "Fargo" powiedziała:  - Gdy byłam młodsza, zawsze byłam zdenerwowana, gdy nie pracowałam. Przez pewien czas miałam dosyć aktorstwa. Ale potem wszystko się zmieniło i pokochałam je w inny sposób.

- Teraz jestem bardziej pewna siebie i nie stresuję się tak bardzo wszystkim. Jednocześnie stałam się bardziej wrażliwa. Z wiekiem rozwija się we mnie ta cecha. Nie wiem dlaczego. Może to kwestia tego, że coraz częściej otacza mnie śmierć ... Bardziej doceniam różne rzeczy. Zawsze byłam wdzięczna, ale 10 lat temu nie stąpałam tak twardo po ziemi.

- Chcę dobrze wykonywać moją pracę, ale im więcej pracujesz, tym bardziej negatywnie wpływa to na twoją artystyczną stronę. Nie chcę być gwiazdą filmową, która za wszelką cenę chce się ukryć przed opinią publiczną.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy