Klaudia El Dursi pokochała truskawkowo-mleczne paznokcie. Oto jak je nosi

Klaudia El Dursi, polska modelka i prezenterka telewizyjna zamieściła na Instagramie zdjęcie z synem i pochwaliła się przy okazji pięknymi i zadbanymi paznokciami. Gwiazda zdecydowała się na najmodniejszy manicure tego lata, który już jest hitem w salonach kosmetycznych. Jak wyglądają truskawkowo - mleczne paznokcie?

Klaudia el Dursi pokochała modny manicure
Klaudia el Dursi pokochała modny manicureAdam Jankowski/REPORTEREast News

Klaudia El Dursi stara się wspierać swoich synów i spędzać z nimi jak najwięcej czasu. Fani nie byli więc zdziwieni, gdy okazało się, że ostatnie dni spędziła ze swoją starszą pociechą, synem Dawidem na Open'er Festival w Gdyni. Prezenterka pochwaliła się na Instagramie kilkoma fotkami z tego wydarzania, prezentując przy okazji najmodniejszy manicure tego lata.

Klaudia El Dursi nosi najmodniejsze paznokcie sezonu. Propozycja dla każdej kobiety

Klaudia El Dursi już od jakiegoś czasu promuje manicure, który jest prawdziwym hitem sezonu. Chodzi o "strawberry milkshake", czyli paznokcie w kolorze truskawkowego shake’a. Ten kolor to w skrócie biel z odrobiną czerwieni, które tworzą razem bardzo jasny, subtelny róż. Prezenterka i modelka nosiła już takie paznokcie w Kolumbii, podczas nagrywania "Hotelu Paradise" i nie zrezygnowała z nich po powrocie do domu. Nic dziwnego, bo według stylistek, kolor ten ma mnóstwo zalet.

Paznokcie "strawberry milkshake" pasują dosłownie do wszystkiego - ten odcień jest bardzo neutralny i nie gryzie się z żadnym kolorem. Truskawkowo - mleczny manicure jest świetnym dopełnieniem zarówno tych luźnych, sportowych stylizacji jak i eleganckich propozycji na wielkie wyjścia. Co ważne, kształt paznokci również nie ma w przypadku tego trendu żadnego znaczenia - równie dobrze wygląda on na migdałowych jak i prostokątnych paznokciach.

Klaudia El Dursi to nie jedyna polska gwiazda, która pokochała "strawberry milkshake". Fankami tych paznokci są także Anna Lewandowska czy Sandra Kubicka. Wszystkie panie noszą ten manicure perfekcyjnie!

Klaudia El Dursi
Klaudia El Dursi VIPHOTO/East NewsEast News
Paznokcie jak chmurki - jak je zrobić?Interia DIY
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas