Reklama

Klaudia El Dursi i jej prywatne życie. Co wiemy o prowadzącej "Hotel Paradise"?

Klaudia El Dursi zmieniła swoje życie, zgłaszając się do programu "Top Model". Mimo że była starsza od wielu uczestników i miała dwójkę dzieci, to i tak postanowiła zawalczyć o swoje marzenia. Skradła serca zarówno widzów, jak i jurorów. Dziś jest prowadzącą program "Hotel Paradise". Co robiła, zanim stała się gwiazdą?

Klaudia El Dursi - wiek

Klaudia El Dursi urodziła się 28 lutego 1989 roku. Łatwo więc obliczyć, że obecnie ma 34 lata

Jakiego pochodzenia jest Klaudia El Dursi?

Klaudia El Dursi ma pochodzenie polsko - libijskie. Jej mama jest Polską, a tata Libijczykiem. Modelkę i jej siostrę wychowywała tylko matka, która z czasem związała się z innym mężczyzną. Klaudia El Dursi ma dobre relacje z ojczymem. 

Mimo libijskiego pochodzenia Klaudia El Dursi czuje się Polką, ponieważ to tutaj wychowywała ją matka. Z Libią nie ma żadnych wspomnień, przez wiele lat nie utrzymywała kontaktu z ojcem, ich relacje skomplikowały się w trakcie spotkania. 

Reklama

Klaudia El Dursi - wykształcenie

 Klaudia El Dursi ma średnie wykształcenie. Studiowała na trzech kierunkach tj. prawo, kosmetologia i architektura wnętrz. Jak sama przyznaje, nie udało jej się zdobyć ani tytułu licencjata ani magistra. 

Klaudia El Dursi - kariera

W 2011 roku Klaudia El Dursi wygrała tytuł "Miss Fitness Poland". Poza tym wzięła udział w rozbieranej sesji dla polskiego magazynu "Playboy". Zdjęcia spodobały się Kubie Wojewódzkiemu, dlatego zaprosił modelkę do bycia asystentką w jego talk - show.

Będąc asystentką Kuby Wojewódzkiego, Klaudia El Dursi próbowała swoich sił w aktorstwie. Modelka zagrała w produkcjach tj. "BrzydUla", "Prosto w serce", "Chrzest" oraz "Jak się pozbyć cellulitu". 

Kariera medialna Klaudii El Dursi rozwinęła się w 8. edycji programu "Top Model". Już na castingu modelka zachwyciła jurorów do tego stopnia, że postanowili wręczyć jej "Złoty Bilet" będący przepustką do domu modeli. 

Klaudia El Dursi doszła do półfinału w "Top Model". Mimo, że nie wygrała programu, to jej kariera błyskawicznie nabrała tempa. W 2020 roku modelka została prowadzącą "Hotelu Paradaise"

Ile lat mają dzieci Klaudii El Dursi?

Klaudia El Dursi urodziła dwójkę dzieci: Dawida oraz Jana. Jej starszy syn ma 14 lat, a młodszy 9.  Modelka rozstała się z ojcem Dawida. Tatą Jana jest jej obecny partner - Jacek Leszczyński. 

Czytaj również: Klaudia El Dursi ogłosiła radosne wieści. Opublikowała wyjątkowe zdjęcie

Czy Klaudia El Dursi ma męża?

Klaudia El Dursi pozostaje w nieformalnym związku z Jackiem Leszczyńskim. Jej partner jest prezesem zarządu w firmie zajmującej się  transportem krajowym i zagranicznym. 

Jacek Leszczyński ma nie tylko pewne stanowisko w firmie, ale również spore dochody. Klaudia El Dursi w rozmowie z Pomponikiem przyznała, że gdyby straciła pracę, to zajęłaby się domem, a jej partner zadbałby o utrzymanie rodziny. 

Klaudia El Dursi - Instagram

El Dursi jest aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie możemy znaleźć ją pod nazwą @klaudia_el_dursi

Prowadząca "Hotelu Paradaise" ma ponad 800 tys. obserwujących. Na Instagramie dzieli się z fanami zarówno swoim życiem zawodowym, jak i prywatnym. 

CZYTAJ TAKŻE:

Marcelina Zawadzka kusi na Instagramie. „Jesteś najpiękniejszą Polką”

Cichopek i Kurzajewski wyjechali do Egiptu. Fani komentują: „Gorąca para”

Maria Dębska zadała szyku na pokazie mody w złotym komplecie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia El Dursi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy