Klaudia El Dursi prowokuje podczas kwarantanny

Klaudia el Dursi zdobyła szerszą rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie „Top Model”. W show-biznesie próbowała zaistnieć od wielu lat.

Klaudia El Dursi wróciła niedawno do Polski
Klaudia El Dursi wróciła niedawno do PolskiKamil PiklikiewiczEast News

El Dursi jest po trzydziestce, co czyni ją najstarszą finalistką w historii programu. Aspirująca modelka w trakcie trwania show podkreślała wielokrotnie, że jest mamą dwójki dzieci. Ciąże nie zostawiły jednak na jej pięknym ciele żadnego śladu.

Wygląda na to, że plan Klaudii się powiódł i wreszcie zagrzeje na dłużej miejsce w polskiej telewizji. Tuż po zakończeniu "Top Model" otrzymała bowiem propozycję poprowadzenia programu "Hotel Paradise", którego akcja rozgrywa się na Bali.

W tym celu El Dursi musiała zostawić rodzinę i przez trzy miesiące mieszkała na Bali. Do kraju wróciła dopiero niedawno, z powodu pandemii koronawirusa.

Obecnie przebywa na 14-dniowej kwarantannie, ale nie zamierza rezygnować z balijskich przyzwyczajeń. Nawet w polskim mieszkaniu modelka pozuje do zdjęć w... stroju kąpielowym!

Fani nie szczędzili Klaudii komplementów. "Piękna", "Pięknota", "Klaudia, nie mam pytań" czy "Jaka ty jesteś piękna!" - pisali w komentarzach.

Na was też uroda El Dursi robi tak ogromne wrażenie?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas