Reklama

Reklama

Klaudia El Dursi prowokuje podczas kwarantanny

Klaudia el Dursi zdobyła szerszą rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie „Top Model”. W show-biznesie próbowała zaistnieć od wielu lat.

El Dursi jest po trzydziestce, co czyni ją najstarszą finalistką w historii programu. Aspirująca modelka w trakcie trwania show podkreślała wielokrotnie, że jest mamą dwójki dzieci. Ciąże nie zostawiły jednak na jej pięknym ciele żadnego śladu.

Wygląda na to, że plan Klaudii się powiódł i wreszcie zagrzeje na dłużej miejsce w polskiej telewizji. Tuż po zakończeniu "Top Model" otrzymała bowiem propozycję poprowadzenia programu "Hotel Paradise", którego akcja rozgrywa się na Bali.

W tym celu El Dursi musiała zostawić rodzinę i przez trzy miesiące mieszkała na Bali. Do kraju wróciła dopiero niedawno, z powodu pandemii koronawirusa.

Reklama

Obecnie przebywa na 14-dniowej kwarantannie, ale nie zamierza rezygnować z balijskich przyzwyczajeń. Nawet w polskim mieszkaniu modelka pozuje do zdjęć w... stroju kąpielowym!

Fani nie szczędzili Klaudii komplementów. "Piękna", "Pięknota", "Klaudia, nie mam pytań" czy "Jaka ty jesteś piękna!" - pisali w komentarzach.

Na was też uroda El Dursi robi tak ogromne wrażenie?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia El Dursi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy