Reklama

Reklama

Klaudia Halejcio opowiedziała o byciu mamą. "Nie jest łatwo"

Klaudia Halejcio podzieliła się z internautami wrażeniami z macierzyństwa. W wywiadzie podkreśliła też, jak bardzo zaangażowany w wychowanie pociechy jest Oskar, jej ukochany. Mimo że para zgodnie opiekuje się dzieckiem, Klaudia Halejcio podkreśliła, że bycie mamą nie jest proste.

Klaudia Halejcio, aktorka i influencerka, niedawno urodziła dziecko, które ma z niejakim Oskarem. Kobieta przeprowadziła się do willi, którą kupiła na trzydziestoletni kredyt za dziewięć milionów złotych. Mimo luksusowego domu, Klaudia Halejcio nie ma ostatnio łatwo - jak zdradza w rozmowie z reporterem Plotka, macierzyństwo okazuje się trudne.

Klaudia Halejcio mamą. "Ogromny power" mimo zmęczenia

Halejcio opowiada w rozmowie z portalem, że jest zmęczona - ale nie narzeka, ma dobry humor. Także na Instagramie podkreśla, ze jest zakochana w swojej córeczce, Nel, która jest dla niej największym szczęściem i najważniejszą osobą w życiu. Nie zmienia to faktu, że młoda mama ma prawo być zmęczona, zwłaszcza, że postanowiła wychować dziecko bez pomocy opiekunek i niań.

Reklama

- opisuje. Podkreśla też, że mimo zmęczenia, ma jednocześnie "ogromny power":

- dodaje młoda mama.

Klaudia Halejcio o opiece nad córką

Klaudia Halejcio opowiadała w wywiadzie również o tym, jak wygląda dziś jej praca podczas eventów, w których bierze udział. Okazuje się, że celebrytka nie potrafi przestać myśleć o swojej córeczce i jest w kontakcie z Oskarem, który ją uspokaja:

Halejcio zachwala swojego partnera. Podkreśla, jak wspaniałym ojcem jest Oskar, który dba o to, by się nie stresowała i wspaniale radzi sobie z Nelą:

- mówi.

Przeczytaj też:

Tomasz Knapik: Tak wspominają go gwiazdy

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki kochają grochy. Inne gwiazdy również!

Wiadomo, co Adam i Iza Małyszowie podarowali córce w prezencie ślubnym! Mają rozmach!

* * *

Zobacz więcej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje