Reklama

Klaudia Halejcio pokazała mieszkanie

Klaudia Halejcio karierę rozpoczynała jako aktorka nieprofesjonalna. Debiutowała w serialu „Złotopolscy”, gdy była jeszcze dziewczynką.

Potem zagrała jeszcze w kilkunastu filmach i serialach, m.in. "Pierwszej miłości", "Popiełuszko. Wolność jest w nas", "Hotelu 52", "Last Minute", "Historii Roja" czy "Serce nie sługa". Nigdy nie studiowała jednak aktorstwa.

Jakiś czas temu Klaudia odkryła potencjał mediów społecznościowych - przede wszystkim Instagrama. Jej profil obserwuje w tym momencie 211 tys. użytkowników, co oznacza mniej więcej tyle, że Halejcio może za jego pośrednictwem reklamować ubrania, kosmetyki i usługi.

Klaudia dużą uwagę przywiązuje do mody oraz aktualnych trendów. Okazuje się, że jej zamiłowanie przekłada się nie tylko na stylizacje, ale także na wystrój wnętrz.

Reklama

Celebrytka kupiła ostatnio mieszkanie w Warszawie i właśnie je urządza. Efektami chwali się oczywiście na Instagramie.

I tak - możemy zobaczyć oryginalną sypialnię z kinkietami w kształcie małpek i królewskim, tapicerowanym łóżkiem. Kolejnym pomieszczeniem jest salon z kominkiem, złotymi stolikami oraz jasną kanapą. Klaudia pokazała także srebrną toaletkę z dużym lustrem w złotej ramie.

Jesteście fanami gustu Halejcio? My mamy mieszane uczucia...


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia Halejcio

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy