Reklama

Reklama

Klaudia Halejcio promienieje w ciąży!

Klaudia Halejcio w Walentynki ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Przy okazji pokazała także wówczas pierwszy raz swojego partnera. Teraz para szykuje się do powitania na świecie swojej pierwszej pociechy i widać, że aktorka wprost nie posiada się ze szczęścia.

To było spore zaskoczenie dla fanów aktorki. Klaudia Halejcio do tej pory nie miała zbyt wielkiego szczęścia w miłości, aż do teraz! 

Wszystko wskazuje na to, że w końcu odnalazła miejsce u boku właściwego mężczyzny i to z nim zapragnęła założyć rodzinę. 

Ten związek był inny od samego początku. Wcześniej chętnie chwaliła się partnerami, publikując w swoich mediach społecznościowych wspólne zdjęcia. 

Teraz, aż do momentu ogłoszenia radosnej nowiny, której chyba nikt się nie spodziewał, nie pokazywała także ukochanego. 

Patrząc na najnowsze zdjęcia Klaudii, widać, że jest ona szczęśliwa i spełniona, a oczekiwanie na potomka sprawia tylko, że gwiazda wprost promienieje. 

Na najnowszej fotografii aktorka pozuje wśród balonów i wielkiego, pluszowego misia, trzymając się za rosnący brzuszek. We wpisie Klaudia zastanawia się, czy urodzi jej się syn, a może jednak córka: 

"Chłopiec, czy dziewczynka? Właściwie już na tym etapie dzięki USG dość łatwo stwierdzić płeć dziecka, ale bywa i tak, jak u nas, że maluch za każdym razem przy badaniu 'ukrywa' swe wdzięki. Aaaa.... nie mogę się doczekać, kiedy nam się pokaże. Jak myślicie, co będzie? Ponoć jest wiele sposobów by poznać płeć dziecka, przynajmniej tak mówią rodzice. Chociaż nie wiem, czy wierzyć w przesądy".

A wy jak myślicie - będzie chłopiec, czy dziewczynka?

Reklama

***
Rozlicz PIT online już teraz lub pobierz darmowy program


Dowiedz się więcej na temat: Klaudia Halejcio

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje