Reklama

Reklama

Klaudia Halejcio świętuje 30. urodziny w Grecji

Klaudia Halejcio właśnie skończyła 30 lat. Z tej okazji gwiazda wybrała się ze swoim ukochanym do Grecji. Aktorka opublikowała dużo zdjęć z tego wyjazdu na swoim Instagramie. Pochwaliła się również, że przed wyjazdem otrzymała w prezencie Mercedesa za ponad 200 tys. zł!

Klaudia Halejcio swoją przygodę z aktorstwem zaczynała będąc dzieckiem. Jedak ostatnimi czasy bardzo rzadko możemy oglądać ją na wielkim ekranie.

Gwiazda od niedawna prowadzi program "Remont w prezencie". Halejcio skupia się również na rozwijaniu swojej działalności w social mediach. 

To właśnie na instagramowym profilu, gdzie śledzi ją już ponad 300 tysięcy obserwujących, celebrytka prezentuje liczne metamortozy i chwali się efektami zarówno domowych, jak i profesjonalnych sesji zdjęciowych.

Reklama

Teraz gwiazda skończyła 30. lat, co postanowiła uczcić wyjazdem do Grecji wraz z ukochanym. Aktorka ochoczo publikuje zdjęcia z tego wyjazdu w mediach społecznościowych.

W dzień swoich urodzin Klaudia otrzymała od partnera bukiet kwiatów. Następnie wspólnie zjedli romantyczne śniadanie, podane prosto do łóżka. 

Jednak wyjazd do Grecji nie był jedynym prezentem urodzinowym dla aktorki. Klaudia Halejcio pokazała luksusowy samochód, który otrzymała kilka dni przed wyjazdem. 

Pięknego, białego Mercedesa GLC Coupe z czerwoną kokardą, jak można wywnioskować z udostępnianych przez Klaudię filmików, kupił jej nowy ukochany. Samochód kosztuje ponad 200 tys. zł!

Mamy nadzieję, że aktorce spodobał się ten drogi prezent.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia Halejcio

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje