Reklama

Reklama

Klaudia Halejcio tańczy i pozuje na stole

Klaudia Halejcio znana jest ze swoich szalonych pomysłów i wciąż zaskakuje fanów. Aktorka serialowa i gwiazda komedii "Last Minute" wyrasta na prawdziwą królową Instagrama.

Halejcio postanowiła przyłączyć się do akcji gwiazd i celebrytów, mającej na celu zachęcenie Polaków do spędzenia wakacji w kraju. Aktorka wybrała Podhale - odwiedziła Szczawnicę, Zakopane i zaszyła się w przepięknym, drewnianym domu, położonym w uroczej wiosce Obidowa. 

- Z dala od zgiełku miasta. ☺️☀️����Chcieliśmy zapomnieć o gwarze wielkiego miasta i pozwolić otulić się naturze. Cisza, spokój i zapach przyrody... tego szukaliśmy przez ostatnie dni ☺️- napisała gwiazda. 

Klaudia nie była jednak w stanie usiedzieć w miejscu i przygotowała dla fanów niespodziankę. Aktorka nagrała filmik do piosenki Solange Knowles (siostry słynnej Beyonce) "Tell me the truth". Ubrana w dżinsy i różowe retro body z napisem Barbie faktycznie wygląda jak żywcem wyjęta z teledysków z końcówki lat 90. Klaudia wije się na stole i drewnianej skrzyni, a nawet tańczy, podwieszona na drewnianych balach. Filmik zachwycił fanów Klaudii, skomplementowała go nawet sama Sonia Bohosiewicz. 

Reklama

Takiego entuzjazmu nie wzbudziły natomiast zdjęcia aktorki z jednej z restauracji w Szczawnicy. Na jednym z nich Klaudia siedzi przy stole, racząc się trunkiem i podziwiając górski krajobraz. Na kolejnym, leży na stole w butach, przyjmując wyszukaną pozę. Fani skrytykowali aktorkę, że tam gdzie kładzie się chleb, nie ma miejsca na buty: 

- Gdzie z tymi butami na stół?

- Wejdź na sufit

- Buty na stole. Beeee 

Celebrytki przyzwyczaiły nas już do tego, że dla dobrego ujęcia są w stanie zrobić wszystko. Jak sądzicie, Klaudia tym razem przesadziła? 


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje