Reklama

Reklama

Kobieta to skomplikowana zagadka

Żora Korolyov - aktor, piosenkarz, tancerz... Zdobył serca polskiej publiczności swoim chłopięcym urokiem, ukraińskim akcentem i błyskotliwym poczuciem humoru. Dziś odkrywa przed wami swoje najskrytsze tajemnice.

Twoje motto życiowe?

Reklama

Żora Korolyov: Płynąć z czasem oraz pracować, pracować i jeszcze raz pracować (śmiech).

Wśród wielu kobiet uchodzisz za mężczyznę szarmanckiego, eleganckiego, zdolnego, inteligentnego. Jednym słowem prawdziwy dżentelmen. Taki już się urodziłeś?

Bardzo często spotykam się z tego typu opinią, ale częściej słyszę ją z ust dziennikarzy niż obcych ludzi. I to chyba dobrze... Nadmiar komplementów bywa niebezpieczny (śmiech). Staram się być na co dzień dżentelmenem. Nauczyłem się tego od rodziców, a właściwie od ojca. Dużo pracuję nad sobą a to później procentuje...

Masz zatem świadomość tego, że podobasz się kobietom?

Mam tego świadomość i jest to bardzo fajne uczucie, kiedy słyszę, że komuś się podobam. Jestem jednak, jaki jestem. Nie dbam jakoś przesadnie o siebie. Myję się, golę, starannie ubieram. Ale głównie, żeby podobać się sobie, a nie innym. Własne samopoczucie jest dla mnie najważniejsze.

Przyznaj się: wykorzystujesz jakoś ten fakt podobania się płci przeciwnej?

Nie do końca (śmiech).

Czym według Ciebie mężczyzna imponuje kobiecie?

Każdej kobiecie mężczyzna imponuje w inny sposób. Jednej imponuje wygląd zewnętrzny, drugiej pozycja zawodowa, trzeciej sposób, styl bycia. Kobieta jest bardzo skomplikowaną postacią, zagadką. Wielką tajemnicą. Wciąż staram się ją odkryć, rozwikłać, zgłębić...

Większość kobiet mówi o tobie " prawdziwy mężczyzna", " ideał faceta". Masz w ogóle jakieś wady?

Oj, mam wiele wad. Jak każdy z nas. Jestem zbyt impulsywny, niecierpliwy. Co do określenia " ideał faceta", hm... na tym świecie nie ma ideałów!

A ty: czego oczekujesz od partnerki swojego życia? Jakie cechy u kobiety liczą się dla Ciebie najbardziej?

Jestem obecnie na takim etapie życiowym, że nie chciałbym na razie się z nikim wiązać. Korzystam z życia, bawię się, rozwijam swoje pasje i zainteresowania. Jeżeli jednak spotkam na swojej drodze kobietę, z którą będę chciał zbudować poważny związek, będę dążył do tego, by w żaden sposób nie ograniczała mojej wolności, by rozumiała to, że czasami chcę wyjść, pobawić się.

Preferujesz zatem blondynki, czy brunetki? A może rudowłose piękności? Masz swój typ jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny?

Dziś już nie mam takiego typu. Kiedyś podobały mi się tylko blondynki, obecnie uważam, że każda kobieta jest piękna, o ile... jest zadbana. Zacząłem ostatnio dostrzegać piękno w różny sposób.

Dostrzegam piękno w oczach, włosach, uśmiechu kobiety.

Jak to się stało, że trafiłeś do programu "Jak oni śpiewają"? Może marzyłeś skrycie o wygranej i własnej płycie?

Tańcząc w VI edycji programu "Tańca z gwiazdami" zaproponowano mi udział w programie "Jak oni śpiewają". Nie zgodziłem się, ponieważ zdecydowanie wolałem w tamtym czasie taniec. Pewnego dnia poczułem jednak, że "Taniec z Gwiazdami" to rozdział, który powinien się już skończyć w moim życiu i przyjąłem propozycję Polsatu. W tym programie swoje zrobiłem: zaśpiewałem swoją ulubioną piosenką, za którą otrzymałem 6 punktów od Edyty Górniak. Ponadto utwór Rosiewicza " Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny"... (To prawda!). Pobawiłem się, potańczyłem, pośpiewałem. Było naprawdę super.

Dowiedz się więcej na temat: popularność | aktor | śmiech | zagadka | taniec | Żora Korolyov

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje