Reklama

Reklama

Kochanie, mam sekret

Miłość opiera się na szczerości, ale nie wszyscy grają w otwarte karty. Skrywane tajemnice prędzej czy później wychodzą na światło dzienne.

John skrzywdził Kelly, prowadząc podwójne życie

Cała Ameryka współczuje Kelly Preston (49). Zamiast cieszyć się urokami życia rodzinnego (dwa lata temu urodziła kolejne dziecko), bombardowana jest doniesieniami o seksskandalach jej męża Johna Travolty (58). Po 21 latach wspólnego życia aktorka dowiedziała się, że John woli mężczyzn. Fakt, że aktor spędził Boże Narodzenie w gronie kolegów to czubek góry lodowej.

Gwiazdor "Pulp Fiction" zmaga się z oskarżeniami o molestowanie siedmiu masażystów. Na światło dzienne wyszły też zdjęcia Travolty w damskim przebraniu, bynajmniej nie z planu filmowego. O ile sprawę z masażystami rozwiąże odszkodowanie, o tyle walka o ratowanie małżeństwa może okazać się nie lada wyzwaniem...

Reklama

Francois ukrywał przed Salmą nieślubnego syna

Przed ślubem z Salmą Hayek (45) francuski miliarder François-Henri Pinault (50) spotykał się ze słynną supermodelką Lindą Evangelistą (47). Owocem tego romansu jest pięcioletni dziś Augustin. Podobno Pinault namawiał kochankę, by usunęła ciążę. Evangelista podjęła jednak decyzję, że wychowa dziecko sama. Rozstali się, a Pinault zaczął adorować kolejną piękność - Salmę. I znów został ojcem...

W 2007 roku Salma i François powitali na świecie Valentinę, a dwa lata pózniej pobrali się. Gdy wydawało się, że nastąpił szczęśliwy happy end, Linda wniosła pozew alimentacyjny. Salma była wściekła. Szczególnie zabolało ją to, że wypierając się Augustina, François jednocześnie wspierał finansowo Lindę...

Raffaello, ukochany Anne, okazał się naciągaczem

Pod koniec maja z więzienia po czterech latach wyszedł oszust finansowy Raffaello Follieri (34), były partner Anne Hathaway (29). Gwiazda nie czekała na niego z otwartymi ramionami. Włoch skompromitował ją na nowojorskich salonach, podając się za dyrektora finansowego Watykanu! Miał nawet świetnie zorganizowane biuro, w którym jego pracownicy, poprzebierani w sutanny, naciągali biznesmenów na ciężkie miliony. Anne bardzo przeżyła tę sprawę. "Byłam cieniem człowieka. Płakałam każdego dnia", mówiła.

Ashley nie wyznał Cheryl, że ma skłonność do innych kobiet

Uwielbiana przez Brytyjczyków piosenkarka Cheryl Cole (29) podpisała właśnie milionowy kontrakt na napisanie autobiografii, w której opowie m.in. o burzliwym małżeństwie z Ashleyem Cole (31). Piłkarz Chelsea Londyn notorycznie ją zdradzał. Najpierw Cheryl trzymała stronę męża, traktując doniesienia mediów jako pomówienia. Gdy po czterech latach względnej ciszy w gazetach pojawiły się wyznania kolejnych kochanek Ashleya, Cheryl złożyła pozew rozwodowy. "Wynoś się. To koniec", napisała w pożegnalnym esemesie. Kibicowały jej wszystkie Brytyjki!

Anna zataiła przed Radkiem narkotykową wpadkę

Nim Radosław Majdan (40) i Anna Prus (31) po raz pierwszy pojawili się razem na salonach, trzymali swój związek w tajemnicy przez cztery miesiące. Aktorka, znana z serialu "Pierwsza miłość", miała jeszcze jeden sekret... Była karana za posiadanie kokainy! W marcu sąd skazał ją na 6 miesięcy więzienia w zawieszeniu na dwa lata. Anna twierdzi, że to Damian Gorawski (33), jej były chłopak, złożył donos w tej sprawie. Piłkarz miał sięgnąć po szantaż, by zatrzymać ją przy sobie... Jak na te rewelacje zareagował Radek? "Mogę się tylko postarać być dla niej jak największym wsparciem", zadeklarował i wybaczył.

Show
Dowiedz się więcej na temat: John Travolta | Radosław Majdan | Anne Hathaway

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy