Reklama

Reklama

Kogoś mi przypominasz!

Na czerwonym dywanie pojawiły się rodzime wersje zagranicznych celebrytów. I nie chodzi wyłącznie o fizyczne podobieństwo...

Maciek zostanie polskim Bieberem?

Co prawda Maciek Musiał (17) o pieniądzach, jakie ma na koncie Justin Bieber (18), może na razie pomarzyć, ale krok po kroku także staje się idolem nastolatek. Od czasu serialu "Rodzinka. pl" jego fanklub rozrasta się w ekspresowym tempie. Na Facebooku lubi go już ponad 107 tysięcy internautów!

Nietrudno dostrzec też fizyczne podobieństwo Maćka do Justina. Na szczęście tu analogie się kończą, bo Maciek unika pułapek show-biznesu, w które wpada jego sławniejszy kolega. A popularność trochę go irytuje.

"Gdy inni narozrabiają, nikogo to szczególnie nie dziwi. Ale gdy mnie coś się zdarzy, od razu słyszę, że gwiazdorzę. To strasznie wkurzające" , skarżył się w jednym z wywiadów. Musiał bardziej niż Bieber ceni też prywatność. Tak trzymać.

Reklama


Michał to muskularna wersja Ryana

Ryan Gosling (31) to ostatnio jedno z najgorętszych nazwisk w Hollywood. Pewnie Michał Niemczycki (31) ucieszyłby się, gdyby ktoś pomylił go z amerykańskim gwiazdorem ("Idy marcowe", "Kocha, lubi, szanuje").

Łączy ich nie tylko miłość do dobrze skrojonych garniturów - obaj panowie przyciągają piękne kobiety. Wybranką Ryana Goslinga jest Eva Mendes, a narzeczoną Michała równie piękna Anna Czartoryska.

U obydwu miłość idzie w parze z karierą, tyle że Michał od show zdecydowanie woli biznes. I wychodzi na tym całkiem nieźle.

Małgorzata zna sekret pięknej Michelle

Ich uroda zniewala mężczyzn. Tak jest niezmiennie od wielu lat. Małgorzata Foremniak (45) i Michelle Pfeiffer (54) to także jedne z najpopularniejszych aktorek w swoich krajach, choć musiały zmagać się z zaszufladkowaniem: Michelle stała się specjalistką od ról kostiumowych ("Wiek niewinności", "Niebezpieczne związki"), Małgosia dostała etykietkę najsympatyczniejszej anestezjolog w Polsce ("Na dobre i na złe").

Obie przyznają, że znakomity wygląd zawdzięczają m.in. diecie. Michelle od lat jest weganką, Małgorzata - wegetarianką (planowała otworzyć restaurację wegetariańską).

Aktorki mają też za sobą miłosne perypetie. Michelle spotykała się z Fisherem Stevensem, Aleciem Baldwinem, Valem Kilmerem, Johnem Malkovichem i Michaelem Keatonem. Od dziesięciu lat jest żoną scenarzysty Davida E. Kelleya.

Małgosia nadal szuka miłości swojego życia. Aktorka ma za sobą dwa małżeństwa i burzliwą relację z tancerzem Rafałem Maserakiem.

Grycanki podziwiają klan Kardashian

Co wspólnego mają Marta Grycan i jej córki z paniami Kardashian? Wiedzą, jak zrobić show! Pojawianie się polskich dziedziczek na salonach było w Polsce równie szeroko komentowane jak za oceanem reality show z udziałem Kim i jej sióstr.

Mało tego, same Grycanki przyznają, że kochają swoje amerykańskie odpowiedniczki. "Podoba mi się w nich to, że potrafiły pokierować swoją karierą i zrobić coś z niczego", mówiła Marta w wywiadach.

Każde pojawienie się Kardashianek w mediach jest dokładnie wyreżyserowane. Celebrytki wciąż podgrzewają atmosferę wokół siebie i przekuwają to na biznes. Czy cukiernicze dziedziczki znad Wisły również pójdą tą drogą?

Mateusz upodobnił się do Ashtona

Mateusz Kościukiewicz (26) to zdecydowanie najciekawszy aktor młodego pokolenia. Ma wszelkie warunki, by stać się najgorętszym nazwiskiem wśród polskich aktorów: młodość, talent i to spojrzenie...

Mateusz lubi bawić się wizerunkiem. Ostatnio zapuścił włosy i stał się kopią Ashtona Kutchera (34)! Ma ten sam łobuzerski look, a jego znak firmowy to nonszalancja pod kontrolą.

Co prawda Kutcher od ambitnego kina, w którym specjalizuje się Kościukiewicz, woli komedie romantyczne, ale obu panów łączy coś jeszcze: Ashton przez sześć lat był mężem sporo od niego starszej Demi Moore, a nazwisko Mateusza łączy się ostatnio ze starszą od niego reżyserką Małgorzatą Szumowską.

Patricia wyraźnie inspiruje się Rihanną

Obie mają egzotyczną urodę i skłonność do ekstrawagancji. Chociaż na razie to tylko Rihanna (24) ma status międzynarodowej gwiazdy, to droga, którą obrała Patricia Kazadi (24), również może ją zaprowadzić na sam szczyt.

Czy polska celebrytka świadomie wzoruje się na Rihannie? Jeśli nawet tak, to trzeba przyznać, że nie ustępuje amerykańskiej wokalistce ani urodą, ani charyzmą. Zarówno Pati, jak i Riri świetnie się sprawdzają w "wydaniu" wieczorowym oraz rockowym.

Ostatnio obie piękności zgubiły kilka kilogramów, zdecydowały się na fryzurę z wygolonymi bokami i pokazały, że drapieżny look jest równie seksowny!

SHOW 14/2012
Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy