Reklama

Reklama

Kogoś mi przypominasz!

Na czerwonym dywanie pojawiły się rodzime wersje zagranicznych celebrytów. I nie chodzi wyłącznie o fizyczne podobieństwo...

Maciek zostanie polskim Bieberem?

Co prawda Maciek Musiał (17) o pieniądzach, jakie ma na koncie Justin Bieber (18), może na razie pomarzyć, ale krok po kroku także staje się idolem nastolatek. Od czasu serialu "Rodzinka. pl" jego fanklub rozrasta się w ekspresowym tempie. Na Facebooku lubi go już ponad 107 tysięcy internautów!

Reklama

Nietrudno dostrzec też fizyczne podobieństwo Maćka do Justina. Na szczęście tu analogie się kończą, bo Maciek unika pułapek show-biznesu, w które wpada jego sławniejszy kolega. A popularność trochę go irytuje.

"Gdy inni narozrabiają, nikogo to szczególnie nie dziwi. Ale gdy mnie coś się zdarzy, od razu słyszę, że gwiazdorzę. To strasznie wkurzające" , skarżył się w jednym z wywiadów. Musiał bardziej niż Bieber ceni też prywatność. Tak trzymać.


Michał to muskularna wersja Ryana

Ryan Gosling (31) to ostatnio jedno z najgorętszych nazwisk w Hollywood. Pewnie Michał Niemczycki (31) ucieszyłby się, gdyby ktoś pomylił go z amerykańskim gwiazdorem ("Idy marcowe", "Kocha, lubi, szanuje").

Łączy ich nie tylko miłość do dobrze skrojonych garniturów - obaj panowie przyciągają piękne kobiety. Wybranką Ryana Goslinga jest Eva Mendes, a narzeczoną Michała równie piękna Anna Czartoryska.

U obydwu miłość idzie w parze z karierą, tyle że Michał od show zdecydowanie woli biznes. I wychodzi na tym całkiem nieźle.

Małgorzata zna sekret pięknej Michelle

Ich uroda zniewala mężczyzn. Tak jest niezmiennie od wielu lat. Małgorzata Foremniak (45) i Michelle Pfeiffer (54) to także jedne z najpopularniejszych aktorek w swoich krajach, choć musiały zmagać się z zaszufladkowaniem: Michelle stała się specjalistką od ról kostiumowych ("Wiek niewinności", "Niebezpieczne związki"), Małgosia dostała etykietkę najsympatyczniejszej anestezjolog w Polsce ("Na dobre i na złe").

Obie przyznają, że znakomity wygląd zawdzięczają m.in. diecie. Michelle od lat jest weganką, Małgorzata - wegetarianką (planowała otworzyć restaurację wegetariańską).

Aktorki mają też za sobą miłosne perypetie. Michelle spotykała się z Fisherem Stevensem, Aleciem Baldwinem, Valem Kilmerem, Johnem Malkovichem i Michaelem Keatonem. Od dziesięciu lat jest żoną scenarzysty Davida E. Kelleya.

Małgosia nadal szuka miłości swojego życia. Aktorka ma za sobą dwa małżeństwa i burzliwą relację z tancerzem Rafałem Maserakiem.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje