Reklama

Reklama

Kontrowersje wokół syna Megan Fox - chłopczyk chodzi w sukienkach

Noah, 8-letni syn aktorskiej pary Megan Fox i Briana Austina Greena, nie ma ostatnio łatwego życia w szkole. Rówieśnicy codziennie dokuczają mu, gdyż chłopak zwykł się pojawiać na lekcjach ubrany w sukienki. Jak zareagowali na to jego rodzice?

Noah od jakiegoś czasu przejawia zainteresowanie światem mody. Nawet sam szkicuje już swoje pierwsze projekty i odważnie sprawdza, na jakie stylizacje może sobie pozwolić. Jego rodzice mają bardzo liberalne podejście do wyborów syna i pozwalają mu zawsze wybierać dowolne kreacje, gdy udaje się na lekcje. Tak się akurat składa, że aktualnie Noah jest wielkim entuzjastą sukienek. Dziecko spotyka tam się jednak z niezrozumieniem wśród rówieśników. 

"Posłałam go do naprawdę liberalnej, hipsterskiej szkoły, ale nawet tam - tutaj w Kalifornii - spotyka chłopców, którzy mówią: 'Chłopcy nie noszą sukienek' albo 'Chłopcy nie noszą różowego'" - Megan Fox mówi w wywiadzie dla magazynu "InStyle".

Reklama

"Bez względu na to, czy chodzi o sukienki, gogle czy kapcie, to jego życie, to nie moje sprawy. Nikogo nie krzywdzi, nosząc sukienki. Więc jeśli chce je nosić, to czemu nie" - powiedział serwisowi Hollywood Pipeline Brian Austin Green.

Rodzice Noah starają się mu wpoić przekonanie, że najważniejsze jest własne samopoczucie i wolność wyboru, a nie zdanie innych osób. Jak opowiada Megan Fox rzeczywiście przynosi to efekty, a Noah jest teraz pewny swoich wyborów i nie przejmuje się komentarzami rówieśników.

Megan Fox i Brian A. Green rozstali się w  2020 roku, aktualnie są w trakcie rozwodu. Para ma jeszcze dwóch synów: 6-letniego Bodhiego i 4-letniego Journeya.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Megan Fox | Brian Austin Green | rodzicielstwo | crossdressing

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje