Reklama

Kontrowersyjne zdjęcia Anji Rubik

Autorom sesji do pierwszego w historii, polskiego wydania Vogue'a udało się namieszać w polskim show-biznesie. Wiodące gwiazdy numeru z premedytacją wykorzystują tę falę popularności.

Okładkę i kontrowersyjne zdjęcia Jurgena Tellera komentują wszyscy - od krytyków modowych i dziennikarzy po zwykłych zjadaczy chleba.

Z efektów wspólnej pracy najwyraźniej zadowolona jest Anja Rubik - najbardziej rozpoznawalna na całym świecie polska top modelka. Gwiazda chętnie dzieli się zdjęciami z sesji na swoim oficjalnym profilu na Instagramie.

Nie przeszkadza jej nawet to, że niektórzy ostro krytykują - ich zdaniem - mało efektowną okładkę magazynu.

Tymczasem nie ulega wątpliwości, że duet modelek Rubik-Bela to prawdopodobnie jeden z najbardziej trafionych pomysłów.

Reklama

Obydwie modelki są znane na całym świecie i cieszą się ogromnym powodzeniem i zainteresowaniem największych i najbardziej szanowanych w branży domów mody.

Sława modelek to jedno, ale cały klimat i sceneria sesji to zupełnie inna sprawa. Anja Rubik wrzuciła ostatnio na swój profil na Instagramie zdjęcie w... głowach kapusty. Ta nieco przaśna koncepcja nie wszystkim przypadła do gustu.

Miejsce na Instagramie zagrzało również zdjęcie, na którym modelka odważnie prezentuje swoje... krocze. Jeszcze sztuka w modelingu czy już przekroczenie pewnych standardów i kanonów przyzwoitości? Co myślicie o sesji do Vogue?INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy