Reklama

Reklama

Kourtney Kardashian nie przepada za randkami

Kourtney Kardashian "nie przepada za randkami" oraz utrzymuje, że nie jest gotowa na związek.

Gwiazda "Z Kamerą u Kardashianów" - która rozstała się ze swoim partnerem Scottem Disickiem kilka miesięcy temu po prawie 10 latach związku - utrzymuje, że nie jest gotowa na związek.

Podczas szczerej rozmowy ze swoją mamą Kris Jenner na antenie E! reality show, głowa celebryckiej rodziny powiedziała jej: - Mówię po prostu, abyś się nie zamykała. Byłoby super, gdybyś poszła na randkę.

Na co ona odpowiedziała: - Nie przepadam za randkami. Próbowałam tego, zanim poznałam Scotta i to naprawdę nie dla mnie.

- Właśnie zakończyłam 9-letni związek. Myślę, że ostatnią rzeczą, jakiej teraz potrzebuję w życiu jest ktoś nowy.

Reklama

W międzyczasie 36-letnia celebrytka - która ma dwóch synów, 6-letniego Masona i 12-miesięcznego Reigna oraz 3-letnią córkę Penelope z 32-letnim modelem - wyznała wcześniej, że Scott ma "dwie osobowości".

Mam wrażenie, że tak dzieje się przez cały czas. Scott jest w domu i jest naprawdę bardzo dobry przez trzy miesiące, a potem wychodzi do miasta i jest gorszy niż kiedykolwiek. - powiedziała.

- Wydaje mi się, jakby miał dwie osobowości. Tak jakby chciał obu rzeczy na raz. Mówił: - Naprawdę zależy mi jedynie na rodzinie, na co ja odpowiadałam: - No więc co zrobiłeś, aby zmienić swoje życie? Mam wrażenie, że dużo musiałby zmienić, aby wejść na dobrą drogę.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy