Reklama

Reklama

Kourtney Kardashian wrobiła Scotta Disicka w dziecko?

W związku Kourtney Kardashian i Scotta Disicka nie dzieje się najlepiej. W lipcu, Kardashianka posłała swojego partnera na odwyk. Teraz on ma zarzucać jej, że wrobiła go w kolejne wspólne dziecko.

Kourtney Kardashian spodziewa się następnego dziecka. Ojcem pociechy, tak jak dwóch poprzednich maluchów, jest partner celebrytki, Scott Disick. Jednak wiele wskazuje na to, że Disick nie jest szczególnie zadowolony z faktu, że znów zostanie ojcem. W czasie jednego z odcinków reality show "Z kamerą u Kardashianów", miał powiedzieć, że Kourtney "wrobiła go w dziecko". O sprawie pisze Daily Mail.

"Wkręciłaś mnie w kolejne dziecko" - mówił w programie Disick - "Nie mogę wziąć odpowiedzialności za to wszystko". "Nie mogę się zajmować kolejnym dzieckiem" - dodał.

Reklama

"Kiedyś obydwoje stwierdziliśmy, że nie chcemy mieć więcej dzieci. Że dwójka wystarczy. A teraz będę zajmował się trzecim, to mnie przeraża" - tłumaczył potem partner Kourtney.

Kilka miesięcy temu, z okazji Dnia Ojca,  Kourtney opublikowała na Instagramie rodzinne zdjęcie, z podpisem: "Dziękuję, że jesteś takim kochającym tatą". Teraz, chyba będzie musiała zmienić zdanie...

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje