Reklama

Reklama

Kożuchowska i Karolak - ich dwoje

Kulturalny, szarmancki, elegancki - Tomasz Karolak przeszedł przemianę. Powód? Fascynacja koleżanką z serialu.

Nieprzyjemny, obcesowy, porywczy. Opinie na temat Tomasza Karolaka (39) nie są najlepsze. Choć aktor znany jest z profesjonalizmu, nie dba o wizerunek miłego faceta. O swojej koleżance z filmu "Śniadanie do łóżka", Małgorzacie Sosze, mówił SHOW: "Miała ze mną ciężko. Minęło trochę czasu, zanim wypracowaliśmy wspólny front. Rola nie powinna powstawać w domu, przed lustrem". Sugerował, że Socha jest głównie aktorką serialową i ma braki w warsztacie. Nie było to eleganckie. Dlatego gdy okazało się, że w serialu "Rodzinka. pl" Tomasz zagra z uchodzącą za najmilszą polską aktorkę Małgorzatą Kożuchowską (39), były obawy, że tych dwoje nie dogada się na planie.

Reklama

"Choć jesteśmy w podobnym wieku i dużo gramy, nigdy wcześniej nie pracowaliśmy razem" - mówi SHOW Małgorzata. Aktorka poznała Tomasza na castingach do "Rodzinki.pl" i jest pod jego dużym wrażeniem. "To ciepły, dowcipny, inteligentny facet. Pasjonat" - opowiada.

Nie chce wierzyć, że ktokolwiek mógłby narzekać na pracę z Karolakiem. "Potrafi stworzyć niemal rodzinną atmosferę na planie. Zawsze jest świetnie przygotowany" - wylicza dalej Małgorzata. Osoby z produkcji serialu nie dziwią się, że aktorka tak odbiera Karolaka. "Gdy Małgosia pojawia się na planie, Tomek zmienia się całkowicie. Biega koło niej, odgadując wszystkie jej potrzeby. I traktuje ją jak damę" - zdradza SHOW osoba z ekipy serialu.

W rozmowie z nami Tomek nie kryje swojego zachwytu serialową partnerką: "Z Małgosią współpracuje mi się bardzo dobrze. To w końcu świetna aktorka, co udowodniła i nadal udowadnia na deskach teatrów. Cenię w niej umiejętność przeobrażania się. A poza planem? Doskonale się dogadujemy. Od samego początku załapaliśmy wspólny język".

Karolak tak polubił codzienną obecność Małgosi w jego życiu, że już zaprosił ją na scenę swojego teatru IMKA...

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 14 lutego!

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy