Reklama

Reklama

Kożuchowska składa obietnicę na Instagramie. „Pozostał pewien niedosyt…”

Małgorzata Kożuchowska ogłosiła, że wróciła z wakacji. Na Instagramie szczegółowo relacjonowała swój pobyt, a teraz w bardziej obszernym wpisie postanowiła się podzielić tym, jak spędzała czas wolny. Obiecała też fanom, że od czasu do czasu nadal będzie publikować zdjęcia z urlopu, aby „rozproszyć trochę tę szarugę".

Małgorzata Kożuchowska przez ostatnie dni relacjonowała na Instagramie pobyt na wakacjach. Aktorka spędzała czas aktywnie - ćwiczyła jogę, spacerowała, ale i znalazła czas, by podziwiać egzotyczne widoki. Ze swoimi obserwatorami dzieliła się również różnymi przemyśleniami i inspirującymi cytatami. Takimi jak ten:

Zobacz również: Anna Mucha pokazała zdjęcie z sypialni. "Jak Sophia Loren"

Małgorzata Kożuchowska ogłasza powrót z wakacji

Jednak co dobre, szybko się kończy. Małgorzata Kożuchowska ogłosiła, że jej krótkie, egzotyczne wakacje dobiegły końca.

Reklama

- Wróciłam, choć został pewien niedosyt. To był dobry czas: przede wszystkim dla mnie i mojego synka. Takie wspólne eskapady bardzo zbliżają i pogłębiają relację - po tygodniach intensywnych prób w teatrze było mi to bardzo potrzebne. Wysypialiśmy się, jedliśmy pyszne rzeczy (ja trochę za dużo), ćwiczyliśmy (Jaś trochę za mało), pływaliśmy w morzu, oglądaliśmy kolorowe rybki, szaleliśmy w basenie, czytaliśmy książki. Cieszyliśmy się sobą, słońcem, bujną przyrodą i brakiem obowiązków - napisała aktorka.

Zobacz również: Jeszcze listopad, a Ola Kwaśniewska już planuje święta Bożego Narodzenia. Ma pomysł na prezenty

Kożuchowska składa obietnicę na Instagramie

Dodała, że w ten tydzień wchodzi z przytupem i będzie można ją zobaczyć na scenie Teatru Narodowego w spektaklu "Dekalog" i Teatru Polonia w sztuce "Mąż i żona". Gwiazda złożyła również obietnicę swoim fanom.

- Było tak pięknie, że narobiłam mnóstwo zdjęć, które będę Wam tu wrzucać od czasu do czasu, żeby rozproszyć trochę tę szarugę - obwieściła Kożuchowska.

Dodała również:

- Widziałam, że świętowaliście rocznicę śmierci Hanki Mostowiak, a co niektórzy nawet moją... No cóż... Jeszcze nie teraz... Jak widzicie trzymam się całkiem nieźle... Dobrego tygodnia! - napisała żartobliwie gwiazda.

***

Sprawdź: Agnieszka Woźniak-Starak zachwyciła stylizacją. "Klasa!"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy