Reklama

Reklama

Kris Jenner marzy o prywatności

Kris Jenner chciałaby, aby w jej życiu było "trochę więcej prywatności".

60-letnia gwiazda jest cały czas nagrywana na potrzeby rodzinnego reality show "Z Kamerą u Kardashianów" i podczas gdy przyznała, iż jest to czasami uciążliwe, utrzymuje także, że "nie chce niczego zmieniać".

Powiedziała: - Robimy show od prawie dekady i odkąd ono powstało otworzyliśmy nasze domy otworem dla wszystkich i zaprosiliśmy ludzi do naszego życia, co oznacza, że widzowie mogą zobaczyć wszystko - te dobre, ale i te złe rzeczy.

 - Ludzie poznali nas przez te lata, oglądając nasze show, dlatego uznaliśmy, że nie możemy ukrywać przed kamerą tych szczegółów, które chcemy, ponieważ nie byłoby to naturalne, ani prawdziwe.

 - Zdarzają się momenty, które chciałabym, aby były bardziej prywatne, ale nasze show dało nam tyle możliwości, że naprawdę nie chcę niczego zmieniać.

Pomimo wielu obowiązków, Kris stara się kończyć pracę o 17, aby spędzić czas z rodziną.

W wywiadzie do nowego numeru magazynu Paper dodała:

Reklama

- Czasem udaje mi się to bardziej, czasem mniej! Mam szczęście, że moje dzieci nie mieszkają daleko, więc możemy spędzać razem dużo czasu.

 - Uwielbiam rodzinne kolacje, grille lub filmowe wieczory z moimi wnukami. Cały czas żyjemy w pośpiechu, więc ważnym jest, aby trochę zwolnić, zrelaksować się i docenić to, co w życiu najważniejsze: przyjaciół, dzieci i wnuki.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje