Reklama

Reklama

Kris Jenner 'nie rozmawia z nikim' w niedziele

Gwiazda reality show "Z kamerą u Kardashianów" uważa, że codzienne robienie makijażu i wybieranie różnych strojów jest męczące, dlatego też jeden dzień w tygodniu robi sobie od tego wolne.

Kris Jenner 'nie rozmawia z nikim' w niedziele.

Reklama

Gwiazda reality show "Z kamerą u Kardashianów" uważa, że codzienne robienie makijażu i wybieranie różnych strojów jest męczące, dlatego też jeden dzień w tygodniu robi sobie od tego wolne i chodzi w spodniach dresowych oraz bez makijażu.

W rozmowie z "E! News" powiedziała: - Niedziela jest moim dniem. W ten dzień nie lubię z nikim rozmawiać i nie nakładam makijażu. Mam na sobie spodnie dresowe i spędzam czas w domu z dzieciakami.

W inne dni 59-letnia businesswoman jest tak zajęta, że chodzi na siłownię o 4 rano. Gwiazda cieszy się, że jej chłopak - Corey Gamble - motywuje ją do ćwiczeń.

- Całe to ostatnie zainteresowanie moim ciałem bardzo mi schlebia. Czuję się, jakbym znów miała 35 lat! Codziennie chodzę na siłownię, ale jestem tak bardzo zajęta, że mam na to czas tylko o 4 rano. Uwielbiam dobre jedzenie i wino, dlatego też muszę ćwiczyć, żeby spalić kalorie. - powiedziała.

- Corey bardzo mnie motywuje i wspiera. Cały czas podtrzymuje we mnie pewność siebie i mówi mi, jak wspaniale i seksownie wyglądam, nawet gdy mam wolny dzień. Jest dla mnie ogromną motywacją, ponieważ również chodzi na siłownię i często ćwiczymy razem.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje